Baltic Wood S.A.

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

ul. Fabryczna 6a, Jasło (powiat jasielski), Podkarpackie, Polska
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Przygotowywanie zapotrzebowania na remonty, modernizacje lub wymianę urządzeń.
  • Opracowywanie procedur i instrukcji w zakresie UR, wdrażanie ich do pracy działu.
  • Wspieranie zespołu techników w wykonywaniu przeglądów maszyn oraz w usuwaniu awarii lub usterek.
  • Opracowywanie i wdrażanie działań TPM.
  • Zarządzanie dokumentacją techniczną do maszyn i urządzeń.
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne maszyn.
  • Analizowanie i raportowanie awarii oraz wdrażanie działań korekcyjnych i prewencyjnych.
  • Realizowanie modyfikacji, demontażu i instalacji maszyn.
Wymagania (mile widziane)
  • Umiejętność kompleksowego myślenia.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Systematyczność, skrupulatność i precyzja w działaniu.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.
  • Wykształcenie wyższe techniczne (studia mechaniczne, elektryczne, automatyka itp.).
  • Przynajmniej roczne doświadczenie zawodowe najlepiej w obszarze produkcyjnym lub UR.
  • Zaangażowanie i elastyczność.
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • Znajomość systemów klasy CMMS, ERP.
Korzyści dla kandydata
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • owoce
  • elastyczny czas pracy
  • Ofertę ZFŚŚ.
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie na życie
  • Program Grupowego Ubezpieczenia wraz z opieką medyczną.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udział w szkoleniach merytorycznych.
  • Wsparcie w procesie wdrożenia do firmy.
  • Przyjazną atmosferę i pracę w kompetentnym zespole.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji od 20 lat na rynku.
  • prywatna opieka medyczna
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • możliwość pracy zdalnej
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj