S.Z.T.K. TAPS - Maciej Kowalski

Specjalista ds. zaopatrzenia i logistyki

Wynagrodzenie
5 500,00 - 7 000,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Łódź, Łódzkie, Polska
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • przygotowywanie, ustalanie z działem prawnym i przedstawicielami wszystkich działów obowiązkowej dokumentacji handlowej (umowy, zamówienia, reklamacje) oraz aktualizacje: cenników, warunków dostaw, bazy dostawców,
  • prowadzenie analiz zakupów pod względem konkurencyjności warunków handlowych,
  • przeprowadzanie audytów oraz wizytacji u dostawców,
  • prowadzenie negocjacji warunków zakupowych z dostawcami – w tym także w jęz. angielskim.
  • zadania wynikające z bieżących potrzeb produkcyjnych i organizacyjnych,
  • samodzielne prowadzenie procesu zapytań ofertowych oraz analizy otrzymanych ofert,
Wymagania (mile widziane)
  • umiejętność organizacji pracy własnej i pracy pod presją czasu,
  • wykształcenie średnie lub wyższe – preferowane kierunki ekonomiczne/techniczne,
  • kompetencje językowe – oczekujemy znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne prowadzenie rozmów i korespondencji handlowych (minimum B2),
  • prawo jazdy kat. B.
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku od 3 do 5 lat,
  • doświadczenie w opracowywaniu zapytań ofertowych, dokumentacji, korespondencji i analiz handlowych,
  • doświadczenie w pracy w branży kolejowej,
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych,
  • doświadczenie w obsłudze systemów klasy ERP i MS Office na poziomie bardzo dobrym,
Korzyści dla kandydata
  • niezbędne narzędzia pracy.
  • stawiamy na długoterminowe projekty gwarantujące stabilność i ciągłość zatrudnienia w dłuższej perspektywie czasu,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju,
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • kartkę Fit Profit,
  • ubezpieczenie na życie
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • firmowa biblioteka
  • pełne wsparcie w okresie wdrożenia,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • prywatna opieka medyczna

Głównym profilem działalności TAPS jest projektowanie i produkcja elementów wyposażenia wnętrz według indywidualnego zapotrzebowania dla środków komunikacji masowej (kolej). Firma dostarcza fotele aglomeracyjne, regionalne i dalekobieżne, a dotychczasowe modele są produkowane dla krajów: Szwecja, Norwegia, Finlandia, Niemcy, Szwajcaria, Belgia.

Produkty firmy wyróżniają się ciekawym designem, parametrami funkcjonalnymi i ekonomicznymi. TAPS gwarantuje innowacyjność proponowanych rozwiązań w zakresie wykorzystania nowych materiałów i technologii. Wszystkie produkty są tworzone z myślą, by odpowiadały wymagającym klientom, by spełniały wysokie wymagania norm systemów jakości oraz były bezpieczne dla ludzi i dla środowiska (ISO/TS 22163:2017 (IRIS rev.03) i ISO 9001:2015).

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj