SOLIDEXPERT POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Specjalista / Specjalistka ds. kontrolingu i finansów

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Gabrieli Zapolskiej 44, Kraków, Małopolskie, Polska
Kategorie:
Finanse / księgowość
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Ocena rentowności transakcji sprzedaży i inwestycji na etapie ich planowania oraz po realizacji: według produktów, kanałów dystrybucji, klientów,
  • Udział w przygotowaniu i realizowaniu płatności,
  • Kontrola poprawności przypisania kosztów do miejsc ich powstawania,
  • Przygotowanie danych do wniosków na dotacje oraz analiza osiągniętych wyników związanych z dofinansowaniami projektowymi.
  • Automatyzacja i optymalizacja narzędzi kontrolingowych oraz standaryzacja istniejących procesów raportowania,
  • Współudział w tworzeniu prognoz wieloletnich,
  • Przygotowanie rocznego budżetu oraz kontrola jego realizacji i analiza odchyleń,
  • Sporządzanie bieżących oraz okresowych analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby Spółki,
Wymagania (oczekiwane)
  • Minimum 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wiedza z zakresu rachunkowości zarządczej i finansowej,
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w grupie,
  • Samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomia, finanse lub pokrewne),
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i dokładność,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • Bardzo dobra znajomość pracy w pakiecie MS Office oraz doskonała umiejętność posługiwania się arkuszami kalkulacyjnymi i wykorzystania baz danych,
Korzyści dla kandydata
  • paczki świąteczne
  • kawa / herbata
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego na życie, do prywatnej opieki medycznej oraz do karty Multisport,
  • elastyczny czas pracy
  • wyprawka dla dziecka
  • dofinansowanie nauki języków
  • prywatna opieka medyczna
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Właściwe wdrożenie na stanowisku pracy,
  • Ciekawą prace w zgranym zespole i możliwość rozwoju,
  • program rekomendacji pracowników
  • Dofinansowanie do kursu języka angielskiego w formie on-line,
  • Pyszną kawę i zawsze duży wybór herbat
  • świętowanie urodzin
  • Atrakcyjny system premiowy,
SOLIDEXPERT Polska Sp. z o.o. to najczęściej wybierany partner SOLIDWORKS w Polsce! Istniejemy od 2002 roku, mamy 5 oddziałów i ponad 100-osobowy zespół. Jesteśmy dostawcą rozwiązań SOLIDWORKS oraz MICROSOFT w zakresie CAD/CAM/CAE/PDM/ERP. SOLIDEXPERT to grono zaangażowanych i pełnych pasji osób, do których możesz dołączyć również Ty!