DTA Sp. z o.o.

Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Nad Drwiną 10, Kraków, Małopolskie, Polska
Kategorie:
Administracja biurowa
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • realizowanie wyznaczonych i zaplanowanych aktywności
  • obsługa zapytań (mailowych lub telefonicznych) potencjalnych partnerów biznesowych
  • badanie potencjału w ramach rozwoju istniejącej współpracy
  • stała współpraca z zespołami operacyjnymi w celu zapewnienia bezproblemowej realizacji obsługi klienta
  • budowanie długofalowych relacji z klientami oraz dbałość o najwyższe standardy obsługi klienta
  • telefoniczna oraz mailowa obsługa zapytań klientów
  • prace administracyjno-biurowe związane z zadaniami działu
  • kontakt mailowy oraz telefoniczny z potencjalnymi klientami
  • przygotowywanie propozycji handlowych i przedstawianie dopasowanych do klienta rozwiązań
Wymagania (oczekiwane)
  • dobra organizacja pracy, samodzielności i zorientowania na działanie
  • umiejętność identyfikowania możliwości dotarcia do wybranych klientów w grupie docelowej
  • dobra znajomość programów MS Office (przede wszystkim Excel, Word)
  • znajomość języka angielskiego oraz języka ukraińskiego umożliwiająca swobodną komunikację – kluczowe wymaganie
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów – kluczowe wymaganie
  • wykształcenie minimum średnie
Wymagania (mile widziane)
  • doświadczenie w pracy w obsłudze klienta lub/i w callcenter
  • znajomość branży usług lub/i B2B
  • atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, rozbudowana ochrona w ramach polisy ubezpieczeniowej, mieszkania wypoczynkowe, platforma do nauki języków i inne)
  • brak dress code’u
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
  • możliwość pracy zdalnej
  • prywatna opieka medyczna
  • program emerytalny
  • pracę i rozwój w zgranym, kameralnym zespole (dobra atmosfera w pracy jest dla nas bardzo ważna)
  • dofinansowanie nauki języków
  • inicjatywy dobroczynne

DTA to polska grupa firm o zasięgu międzynarodowym, oferujących usługi w zakresie obsługi celnej, spedycyjnej, magazynowej oraz logistyki kontraktowej. Działamy od 1991 roku. Certyfikat AEO potwierdza naszą wiarygodność jako solidnego partnera w międzynarodowej wymianie towarowej. Świadcząc nasze usługi kładziemy duży nacisk nie tylko na jakość dokonywanych przez nas usług, ale również na partnerstwo we współpracy z naszymi Klientami.

Rozwijamy się! Chcesz rozwijać się z nami? Dołącz do nas jako:

Specjalista ds. obsługi klienta