TRANSPROJEKT GDAŃSKI Sp. z o.o.

Specjalista / Specjalistka ds. ocen oddziaływania na środowisko

Miejsce zatrudnienia
ul. Zabytkowa 2, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • współudział w opracowywaniu analiz środowiskowych, kart informacyjnych przedsięwzięcia, raportów o oddziaływaniu na środowisko planowanych przedsięwzięć,
  • uczestnictwo w spotkaniach i prezentacja projektów,
  • udział w pracach terenowych.
  • prowadzenie uzgodnień administracyjnych w zakresie wykonywanej dokumentacji,
  • bieżąca współpraca z klientami, projektantami, podwykonawcami, jednostkami samorządowymi oraz innymi zespołami uczestniczącymi w projekcie,
  • wsparcie zespołu specjalistów przy tworzeniu dokumentacji m.in. w zakresie pozyskiwania danych oraz ich opracowania i przygotowania do dalszych specjalistycznych analiz, opracowania części graficznej dokumentacji oraz tworzeniu zestawień,
Wymagania (mile widziane)
  • dokładność, odpowiedzialność, terminowość,
  • bardzo dobra organizacja pracy (zarówno biurowej, jak również terenowej),
  • znajomość obowiązujących zagadnień i przepisów prawnych w zakresie ochrony
  • umiejętność pracy w zespole pod presją czasu, budowania efektywnych relacji
  • mile widziane prawo jazdy kat.B.
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • MicroStation, Operat FB czy SoundPlan będzie dodatkowym atutem,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • środowiska (szczególnie z zakresu: procedury ocen oddziaływania na środowisko),
  • z klientami, współpracownikami i podwykonawcami,
  • praktyczna znajomość programów GIS i Excel. Praktyczna znajomość programów
  • bądź pokrewne,
  • wykształcenie wyższe w zakresie ochrony środowiska, inżynierii środowiska
Korzyści dla kandydata
  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • praca w profesjonalnym zespole,
  • umowę o pracę,
  • motywacyjny i atrakcyjny system wynagrodzenia. Oprócz wynagrodzenia podstawowego istnieje możliwość uzyskania premii kwartalnych w zależności od zaangażowania oraz bieżącej sprzedaży projektów,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez m.in. udział w szkoleniach i konferencjach,

Transprojekt Gdański od ponad 70 lat jest wiodącą na polskim rynku firmą projektowo - konsultingową świadczącą pełen zakres usług dla sektora publicznego i prywatnego w następujących branżach:

• Drogi i Mosty

• Ochrona Środowiska i Zieleń

• Koleje i Tramwaje

• Wod.-Kan. i Gaz

• Architektura

• Geotechnika

• Energetyka i Teletechnika

• Analizy Ekonomiczne, Studia Wykonalności

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj