Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Specjalista / Specjalistka ds. Zamówień Publicznych

Miejsce zatrudnienia
ul. Fredry 10, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Kategorie:
Pozostałe oferty pracy
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • prowadzenie korespondencji z wykonawcami
  • obsługa systemów informatycznych związanych z udzielaniem zamówień publicznych
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w zakresie przygotowywania i prowadzenia postępowań o udzieleniu zamówienia publicznego
  • archiwizacja dokumentacji
  • udział w pracach komisji przetargowych
  • prowadzenie spraw z zakresu zamówień publicznych w oparciu o tryby przewidziane w ustawie Prawo zamówień publicznych oraz zamówień publicznych o wartości szacunkowej poniżej kwoty 130 000,00 złotych zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wewnętrznymi regulacjami UMP a w szczególności:
  • weryfikacja proponowanych warunków udziału w postępowaniu czy kryteriów oceny ofert sporządzanie projektów pism dotyczących m.in. wezwania do złożenia wyjaśnień, odpowiedzi na odwołania
  • szeroko rozumiane przygotowywanie i realizację postępowań
  • prowadzenie dokumentacji związanej z realizowanymi zamówieniami w tym przygotowywanie specyfikacji warunków zamówienia wraz z niezbędnymi dokumentami
  • udział w planowaniu, nadzór, prowadzenie rejestrów i sprawozdań związanych z realizowanymi zamówieniami publicznymi
Wymagania (mile widziane)
  • doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu postępowań o udzielenie zamówień publicznych w oparciu o przepisy ustawy Prawo zamówień publicznych – min. 3 - 4 lata
  • umiejętność redagowania dokumentów administracyjnych (zewnętrznych i wewnętrznych) w trakcie prowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego
  • znajomość platform służących do przeprowadzania postępowań np. ezamowienia.gov, platformazakupowa.pl (komunikacja za pomocą platformy, prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych przy użyciu środków komunikacji elektronicznej)
  • wykształcenie wyższe (preferowane Prawo, Administracja)
  • doświadczenie w pracy w jednostkach sektora finansów publicznych, w tym w podmiotach leczniczych lub po stronie wykonawcy, w zakresie branży medycznej
  • znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)
  • znajomość przepisów Ustawy z dnia 11 września 2019 r. ‒ Prawo zamówień publicznych oraz aktów wykonawczych do ustawy
  • doświadczenie członka komisji przetargowej w funkcji sekretarza – min. 1 rok
  • wykształcenie uzupełniające z zakresu zamówień publicznych (studia podyplomowe)
  • samodzielność, skrupulatność, umiejętności organizacyjne, pracy w zespole oraz pracy pod presją czasu
Korzyści dla kandydata
  • preferencyjne pożyczki
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Multisport
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • stabilne zatrudnienie w uczelni publicznej z ponad 100-letnią historią
  • pakiet świadczeń socjalnych (kartę uprawniającą do zakupu usług sportowo-kulturalnych, dofinansowanie do wypoczynku i inne)
  • możliwość dalszego rozwoju i zdobywania doświadczeń
  • umowę o pracę na okres próbny, docelowo na czas nieokreślony
  • ubezpieczenie na życie

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu jest jedną z wiodących uczelni medycznych w Polsce, która na przestrzeni kilkudziesięciu lat wniosła znaczący wkład w rozwój polskiej nauki i medycyny. Na jej obecną pozycję miał wpływ nie tylko wysoki poziom kształcenia - poparty osiągnięciami naukowymi kadry akademickiej, ale przede wszystkim ponad stuletnia tradycja, która narodziła się wraz z powstaniem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Poznańskiego, w kwietniu 1920 roku.

Uniwersytet Medyczny w Poznaniu wraz z zapleczem pięciu szpitali klinicznych jest prężną i dynamiczną Uczelnią. Jego rozwój oparty jest na nowoczesnej bazie naukowej i dydaktycznej, na największej spośród wszystkich medycznych szkół wyższych w kraju liczbie kierunków i specjalności oraz na licznej kadrze - ponad 1000 nauczycieli akademickich, w tym około 300 z tytułem profesora.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj