28.08.2024

Specjalista / Specjalistka ds. Zaopatrzenia i Gospodarki Magazynowej

Medicover

Umowa o pracę:
Wynagrodzenie do ustalenia
Lokalizacja: Warszawa
  • Wymagane
  • Pełen etat
  • Praca stacjonarna
  • Rekrutacja on-line

Opis

  • bieżące rozliczanie płatności za dostawy oraz innych związanych z prowadzeniem Salonów Optycznych​
  • kontakt z dostawcami
  • kompletowanie dokumentów
  • zadania związane z administracją biurową
  • rejestracja dostaw towarów

Mile widziane

  • chcesz zdobyć wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci na rozwój w obszarze zaopatrzenia i gospodarki magazynowej Medicover Optyk
  • chcesz rozwijać się w administracji biurowej, masz za sobą pierwsze doświadczenie zawodowe

Benefity

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • system pracy stacjonarny, po okresie wdrożenia 1x w tygodniu praca zdalna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • brak dress code’u
  • WorkLifeBalance - dzięki platformie Medicover Benefits możemy wybierać benefity dopasowane do naszych potrzeb. Teatr, masaż, a może zakupy w ulubionym sklepie? Wybieramy to, na co mamy ochotę
  • WZdrowymCieleZdrowyDuch - możemy skorzystać z bezpłatnej opieki medycznej
  • MamTęMoc - z pakietem sportowym Medicover Sport mamy bezpłatny dostęp do ponad 5000 obiektów sportowych, rekreacyjnych i rozrywkowych w całej Polsce
  • narzędzia do pracy: laptop + telefon
  • SpeakEnglish - uczymy się angielskiego za pomocą platformy e-learningowej w dogodnym dla nas miejscu i czasie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • spotkania integracyjne
  • prywatna opieka medyczna
  • Samorozwój - uczestniczymy w specjalistycznych szkoleniach oraz mamy dostęp do platformy szkoleniowej, w której wybieramy interesujące nas tematy
  • NieSamąPracąCzłowiekŻyje – po pracy działamy jako wolontariusze w Fundacji Medicover, a dodatkowo możemy poczuć się jak gwiazdy rocka, bo mamy MediCover Band
  • PoszukiwanyPoszukiwana – polecamy swoich znajomych do pracy w Medicover, a do tego pracujemy z osobami, które cenimy i lubimy. Za polecenie możemy zyskać nawet do 6000 zł.
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • WellBeing – o swoje zdrowie i dobre samopoczucie dbamy przez cały rok. Bierzemy udział między innymi w profilaktycznych badaniach krwi, zajęciach jogi w biurze, czy webinarach edukacyjnych.
  • CzujęSięBezpiecznie - dostajemy bezpłatne ubezpieczenie NNW od 1 dnia zatrudnienia
  • LessWaste – to ekologiczne rozwiązania w duchu Medicover. Razem z zespołem uczestniczymy w akcjach dbania o środowisko

Aplikujesz na:

Medicover Specjalista / Specjalistka ds. Zaopatrzenia i Gospodarki Magazynowej

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.

Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl.