Nowe
21.10.2024

Specjalista w Wydziale Zgód Wodnoprawnych

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

Umowa o pracę:
Wynagrodzenie do ustalenia
Lokalizacja: ul. Norwida 34, Wrocław, Polska
  • Wymagane
  • Pełen etat
  • Praca stacjonarna

Opis

  • prowadzenie postępowań administracyjnych w sprawach dotyczących udzielenia zgód wodnoprawnych oraz legalizacji urządzeń wodnych wykonywanych bez wymaganego pozwolenia wodnoprawnego, w tym analizowanie i weryfikowanie dokumentów,
  • współpraca z właściwymi jednostkami i instytucjami w zakresie pozyskiwania danych,
  • dokonywanie przeglądów pozwoleń wodnoprawnych,
  • prowadzenie korespondencji i udzielanie wyjaśnień w prowadzonych postępowaniach.
  • redagowanie projektów decyzji i postanowień oraz pism związanych z bieżącym funkcjonowaniem wydziału,

Mile widziane

  • zna przepisy ustaw: Prawo wodne, Kodeks postępowania administracyjnego, Prawo ochrony środowiska, o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz ocenach oddziaływania na środowisko,
  • posiada wykształcenie wyższe, preferowane na kierunkach: gospodarka wodna, ochrona środowiska, inżynieria środowiska,
  • ma minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • sprawnie posługuje się narzędziami pakietu MS Office,
  • doświadczenie zawodowe w administracji publicznej,
  • czekamy na Kandydata, który:
  • jest komunikatywny i potrafi współpracować w zespole.
  • jest odpowiedzialny i zaangażowany,
  • umiejętności analityczne.
  • umiejętność pisania i redagowania pism,
  • potrafi wykonywać obowiązki pod presją czasu,

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • specjalistyczne szkolenia i możliwość dofinansowania studiów,
  • dofinansowanie wypoczynku
  • prywatna opieka medyczna
  • niskooprocentowaną pożyczkę na cele mieszkaniowe,
  • preferencyjne pożyczki
  • dofinansowanie do karty sportowej,
  • umowę o pracę, stabilne zatrudnienie,
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • dofinansowanie opieki zdrowotnej,
  • naukę języków – dostęp do platformy eTutor,
  • możliwość ubezpieczenia dzieci i wnuków,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • grupowe ubezpieczenie na życie na korzystnych warunkach,
  • dopłatę do wypoczynku dzieci i młodzieży,
  • dodatkowy urlop
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • pokoje gościnne w atrakcyjnych lokalizacjach,
  • dofinansowanie do wypoczynku – „wczasy pod gruszą”,
  • 2 dodatkowe dni wolne w roku dla niepalących.
  • paczki mikołajkowe dla dzieci,

Aplikujesz na:

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie Specjalista w Wydziale Zgód Wodnoprawnych

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.

Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl.