RHENUS FREIGHT LOGISTICS Sp. z o.o.

Specjalista/ka ds. Obsługi Klienta

ul. Magazynowa 40, Jankowo Gdańskie (powiat gdański), Pomorskie, Polska
Kategorie:
Obsługa klienta
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Przyjmowanie reklamacji.
  • Pozyskiwanie informacji niezbędnych do organizacji obsługi transportowej.
  • Kontrolowanie przeterminowanych należności.
  • Informowanie klientów o statusie dostaw, wyjaśnianie ewentualnych rozbieżności.
  • Przyjmowanie i weryfikowanie zleceń od klientów.
  • Codzienny kontakt z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi (mailowo i telefonicznie)
  • Współpraca z innymi działami i oddziałami firmy.
  • Sporządzanie dla klientów raportów i sprawozdań dotyczących zrealizowanych usług.
Wymagania (mile widziane)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Doświadczenie w branży TSL.
  • Komunikatywność, uczciwość i rzetelność.
  • Min. 6 miesięcy doświadczenie w obsłudze klienta.
Korzyści dla kandydata
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • ubezpieczenie na życie
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego dla pracownika i najbliższych członków jego rodziny.
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • brak dress code’u
  • Kafeterię Benefitów (w tym kartę Multisport).
  • prywatna opieka medyczna
  • parking dla pracowników
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Jesteśmy częścią niemieckiej Grupy Rhenus, która jest jednym z wiodących dostawców usług logistycznych na świecie. W naszej grupie łączymy ponad 100 lat tradycji z otwartością na nowości i podejmowanie innowacyjnych działań.

W Rhenus Freight Logistics stawiamy na specjalizację. Jesteśmy spółką wydzieloną ze struktur Rhenus Logistics Polska(Rhenus Warehousing Solutions Polska), która powstała po to, aby skoncentrować swoje działania w produkcie międzynarodowego transportu drogowego i dystrybucji krajowej.

Szukamy osoby, która chciałaby rozwijać firmę razem z nami!

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj