DAIKIN Airconditioning Poland Sp. z o.o.

SPECJALISTA/KA DS. PRODUKTU W DZIALE SYSTEMÓW GRZEWCZYCH I KLIMATYZACYJNYCH

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • współpraca w celu zapewnienia aktywnego promowania wiedzy o urządzeniach, akcji marketingowych wspierających sprzedaż, programów lojalnościowych oraz promocji
  • organizowanie atestów higienicznych PZH dla urządzeń
  • aktywne uczestnictwo w spotkaniach produktowych organizowanych przez fabrykę oraz komunikowanie oczekiwań stawianych przez rynek odnośnie produktów
  • prowadzenie szkoleń produktowo-technicznych w zakresie ww. rozwiązań i produktów
  • analiza wpływu wprowadzenia danego produktu na pracę różnych działów w firmie (np. w zakresie jego dostawy, gwarancji, obsługi technicznej, szkoleń itd.)
  • przygotowywanie cenników i katalogów produktowych
  • wykonywanie analiz rynkowych w obszarze danych produktów (urządzenia grzewcze, oczyszczacze, klimatyzacja, wentylacja)
  • przygotowywanie symulacji sprzedaży i zysków ze sprzedaży produktów podlegających
  • prowadzenie i zarządzanie wewnętrznymi projektami, np. wdrożenie i zarządzanie nowym systemem zarządzania zapytaniami od klientów
  • wsparcie produktowe i techniczne Działu Systemów Grzewczych i Klimatyzacyjnych w szczególności we wdrażaniu do sprzedaży nowych produktów
  • przygotowywanie prezentacji budżetowych dla centrali
  • tworzenie, komunikacja oraz realizacja strategii wprowadzenia danego produktu na rynek (urządzenia grzewcze, oczyszczacze, klimatyzacja, wentylacja)
Wymagania (mile widziane)
  • płynnie posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie
  • jesteś osobą samodzielną i potrafisz organizować swoje codzienne zadania
  • posiadasz wysokie zdolności komunikacyjne oraz umiejętność negocjacji
  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne o preferowanych dla nas specjalizacjach: chłodnictwo, klimatyzacja, wentylacja, ogrzewnictwo, energetyka
  • posiadasz zdolności analityczne i umiejętność zbierania danych z różnych źródeł
  • masz doświadczenie zawodowe w branży HVAC
  • cechujesz się umiejętnością myślenia strategicznego, podejmujesz decyzje bazując na faktach, danych oraz potrafisz przewidywać ich skutki
  • charakteryzujesz się proaktywnością w działaniu
Korzyści dla kandydata
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • paczki świąteczne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie nauki języków
  • szerokie portfolio efektywnych energetycznie i innowacyjnych technologicznie produktów
  • elastyczny czas pracy
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • środowisko pracy, w którym ludzie są na pierwszym miejscu
  • możliwość podnoszenia poziomu wiedzy w ramach szkoleń organizowanych lokalnie oraz przez centralę europejską firmy Daikin
  • świętowanie urodzin
  • pracę w stale rozwijającej się firmie o globalnym zasięgu, będącej liderem w branży HVAC-R
  • inspirującego szefa, który ma dużą wiedzę biznesową
  • dodatkowy komfort w codziennym życiu, czyli opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne z ZFŚS, premie oraz doładowanie kafeterii MyBenefit

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj