VIVE Textile Recycling

Sprzedawca - Kasjer

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Warszawska 69, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Kategorie:
Kasjer / ekspedient
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Dbanie o ekspozycję towaru,
  • Przygotowanie towaru do sprzedaży,
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy,
  • Obsługę kasy fiskalnej,
  • Utrzymanie porządku w sklepie.
Wymagania (oczekiwane)
  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej.
  • Umiejętności współpracy w zespole,
  • Dobrej organizacji pracy,
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientem,
Wymagania (mile widziane)
Zainteresowania branżą modową.
  • Benefity pracownicze i socjalne: bony świąteczne dwa razy w roku, paczki dla dzieci, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie grupowe, karty sportowe, karty rabatowe na paliwo,
  • Stabilne i długotrwałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat od pierwszego dnia zatrudnienia,
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • elastyczny czas pracy
  • Pracę w systemie równoważnym, według ustalonego grafiku,
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie grupowe
  • Wdrożenie i pełne wsparcie całego zespołu dla Twojej pracy.
  • Rynkowe wynagrodzenie z przejrzystym modelem premiowania,
W VIVE Textile Recycling od ponad 30 lat w praktyce zmieniamy postrzeganie recyclingu oraz jego ogromnych możliwości. Blisko 2000 osób codziennie z zaangażowaniem i pasją współpracuje, aby wykorzystać przetwarzane tekstylia w 100% i nadać im drugie życie. Często w bardzo kreatywny i inspirujący sposób. Jednym z naszych kanałów dystrybucji jest Sieć Sklepów VIVE Profit. W całym kraju funkcjonuje ponad 90 wielkopowierzchniowych sklepów, w których znajdziecie Państwo markową odzież cyrkularną.