Briju 1920 Limited

Sprzedawca / Konsultant

ul. Marii Konopnickiej 19, Kwidzyn (powiat kwidzyński), Pomorskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Sprzedaż
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • ekspozycję towarów zgodną ze standardami firmy,
  • aktywna sprzedaż i realizacja celów sprzedażowych.
  • budowanie relacji z klientami poprzez profesjonalną i przyjazną obsługę,
Wymagania (mile widziane)
  • umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie zawodowe w handlu mile widziane w szczególności biżuteria/zegarki,
  • wysoka kultura osobista,
  • uczciwość zawodowa.
  • dyspozycyjność,
  • zakończona edukacja,
  • umiejętność obsługi komputera i kasy fiskalnej,
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów,
Korzyści dla kandydata
  • umowę o pracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • rabaty pracownicze na nasze produkty,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy,
  • bony towarowe
  • pakiet szkoleń,
  • ubezpieczenie na życie
  • ciekawą pracę w systemie równoważnym, co sprawia, że masz więcej czasu dla siebie,
  • udział w programie lojalnościowym.
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • możliwość rozwoju zawodowego w rozwijającej się firmie,
  • kawa / herbata

Zapraszamy Cię do świata wyjątkowej biżuterii - dołącz do grona wspaniałych ludzi, którzy tworzą markę Briju 1920 Limited.

Briju 1920 Limited to polska firma, która jest obecna na rynku jubilerskim od 1920, a od 2013 roku rozwija sieć salonów pozostając wśród liderów w branży jubilerskiej.

Budując swoją renomę na rynku pracy i w świecie dóbr luksusowych dbamy jednocześnie o rozwój Naszych Pracowników.

Wraz z dynamicznym rozwojem firmy, wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by stawać się coraz lepszymi. Naszą największą siłą jest nasz zespół utalentowanych i zaangażowanych osób, które pracują w naszych biurach i salonach sprzedaży. To dzięki ich pasji i energii wciąż mamy odwagę sięgać po więcej!

Chcesz być częścią czegoś wyjątkowego? Dołącz do nas!

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj