PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

Stanowisko ds. diagnostyki systemów automatyki kolejowej

Miejsce zatrudnienia
ul. Targowa 74, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Produkcja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • udział w tworzeniu i realizacji programów szkoleń dla pracowników eksploatacji urządzeń automatyki kolejowej,
  • udział w ustaleniu i opracowywaniu wymagań diagnostycznych dla urządzeń automatyki kolejowej,
  • udział w procesie utrzymania urządzeń automatyki kolejowej w zakresie monitorowania i weryfikacji wymagań stawianych komórkom organizacyjnym i personelowi utrzymania.
  • analiza przepisów, wymagań i regulacji krajowych i wypracowywanie zmian zasad eksploatacji systemów automatyki kolejowej,
  • monitorowanie i bieżąca analiza nadzorowanych jednostek organizacyjnych Spółki w zakresie realizacji diagnostyki urządzeń automatyki kolejowej oraz utrzymania tych obiektów we właściwym stanie technicznym,
  • współpraca z jednostkami wykonawczymi i podmiotami zewnętrznymi w zakresie kształtowania i udoskonalania systemów diagnostycznych urządzeń automatyki kolejowej, zapewniających ich niezawodność oraz identyfikację ich stanów technicznych,
Wymagania (mile widziane)
  • wykształcenie wyższe techniczne na kierunku transport kolejowy, 3 lata pracy na stanowiskach związanych z ruchem kolejowym lub wykształcenie wyższe techniczne, minimum 5 lat doświadczenia w pracy w branży urządzeń automatyki kolejowej,
  • otwartość na zmianę.
  • znajomość pakietu MS Office,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • wiedza zawodowa z zakresu sterowania ruchem kolejowym i/lub prowadzenia ruchu kolejowego,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
Korzyści dla kandydata
  • dodatkowy dzień wolny od pracy - 25.11. Święto Kolejarza
  • współfinansowane przez firmę grupowe ubezpieczenie na życie,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • atrakcyjny pakiet benefitów:
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • przyjazną i partnerską atmosferę pracy,
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie do wypoczynku, turystyki, aktywności sportowej i kulturalnej.
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • preferencyjne pożyczki
  • ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą,
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz programu sportowo-rekreacyjnego,
  • zniżki na przejazdy koleją
Jesteśmy zarządcą krajowej infrastruktury kolejowej i jedną z największych polskich firm, łączącą tradycję z nowoczesnymi technologiami. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, prowadzimy ruch pociągów oraz tworzymy rozkłady jazdy. Budujemy, modernizujemy i utrzymujemy całą infrastrukturę kolejową. Wszystko z szacunkiem dla natury!

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj