BASF Catalysts Polska Sp. z o.o.

Staż Letni w Dziale Celnym

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
4 300,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa na zastępstwo
Miejsce zatrudnienia
ul. ks. Piotra Skargi 1, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Pomoc przy analizie danych z odpraw celnych.
  • Wsparcie przy audycie dokumentacji dot. odpraw celnych.
  • Wsparcie Działu Celnego w codziennej pracy.
  • Wsparcie w niektórych projektach (klasyfikacja celna, kalkulacja preferencyjnego pochodzenia towaru, skład celny ).
  • Wsparcie zadań ad hoc Działu Celnego.
Wymagania (oczekiwane)
  • Gotowość do odbycia 3-miesięcznego stażu w pełnym wymiarze czasu pracy (40 godzin tygodniowo) w okresie lipiec - wrzesień 2024.
  • Zainteresowanie obszarem celnym (rozliczanie podatków i obsługa celna).
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość MS Excel.
  • Umiejętność kreatywnego myślenia, otwartość i komunikatywność.
  • Dokładność, samodzielność i zaangażowanie.
  • Status studenta (preferowane kierunki: Handel Międzynarodowy, Prawo, Administracja, Logistyka).
  • Opiekę mentora i bieżącą informację zwrotną oraz realizację projektów zarówno w ramach działów, jak interdyscyplinarnych zespołów.
  • Koleżeńską atmosferę i po prostu...dobry klimat ;)
  • Pracę w nowoczesnym Globalnym Biurze Kompetencji we Wrocławiu
  • Zaświadczenie o odbyciu stażu.
  • Spotkanie integracyjne oraz sesję zdjęciową dla Stażystów.
  • Wynagrodzenie w wysokości 4 300 zł brutto miesięcznie (umowa o praktykę absolwencką).

Należymy do Grupy BASF ECMS - światowego lidera w katalizie oraz handlu i recyklingu metali szlachetnych.

Łączymy sukces gospodarczy z ochroną środowiska i odpowiedzialnością społeczną. Wykorzystując swoją dogłębną wiedzę jako światowy lider w katalizie i metalach szlachetnych, firma BASF Environmental Catalyst and Metal Solutions (ECMS) obsługuje klientów z wielu branż, w tym motoryzacyjnej, lotniczej, jakości powietrza w pomieszczeniach, półprzewodników i gospodarki wodorowej. Spółka świadczy także kompleksowe usługi w zakresie handlu i recyklingu metali szlachetnych. Koncentrując się na rozwiązaniach o obiegu zamkniętym i zrównoważonym rozwoju, ECMS angażuje się w pomoc naszym klientom w tworzeniu czystszego i bardziej zrównoważonego świata. Naszym celem jest ochrona elementów naszego życia, co inspiruje nas do wciąż nowych rozwiązań. ECMS działa globalnie w 15 krajach obejmując około 20 zakładów produkcyjnych i ponad 4000 pracowników.