Od zaraz
24.09.2024

Staż techniczny w Fabryce Pampers, Procter&Gamble (Technik / Techniczka)

Procter & Gamble o/ Łódź

Umowa o pracę:
Wynagrodzenie do ustalenia
Lokalizacja: Warszawa, Polska
  • Niewymagane
  • Pełen etat
  • Praca stacjonarna
  • Rekrutacja on-line

Opis

  • Szukamy zmotywowanych, niezawodnych i elastycznych osób, które szukają kariery, a nie tylko zwykłej pracy. Jesteśmy firmą, która stawia na rozwój wewnętrzny i oczekujemy, że nasi pracownicy będą chcieli się rozwijać i awansować w naszym systemie wynagradzania.
  • • Odpowiadać za utrzymywanie urządzeń, instalacji i automatyki w pełnej sprawności technicznej
  • Jeśli chcesz być częścią tego procesu, to jest doskonała okazja dla Ciebie!
  • • Zapoznawać się z procedurami i materiałami produkcyjnymi
  • 📢 Czy jesteś zainteresowany/a pasjonującą karierą techniczną ? Dołącz do światowej klasy zakładu produkcyjnego w Warszawie, który jest częścią wiodącej globalnej firmy, producenta renomowanych marek takich jak Pampers, Ariel, Gillette, Pantene, Always, Lenor czy Oral-B.
  • • Wdrażać i obsługiwać najnowsze światowe technologie produkcji
  • • Uczestniczyć w przeglądach okresowych
  • 📝 Twoje zadania. Jako stażysta technik w Procter&Gamble będziesz:
  • • Uczyć się rozwiązywać problemy techniczne (mechaniczne, pneumatyczne, elektroniczne, elektryczne)
  • • Uczestniczyć w spotkaniach, szkoleniach
  • • Wprowadzać usprawnienia i uczestniczyć w modernizacji maszyn
  • Czy jesteś gotowy na rozwijanie swoich umiejętności i stanie się właścicielem urządzeń, odpowiedzialnym za obsługę i utrzymanie najnowszej technologii produkcyjnej, która wspiera dynamicznie rozwijający się biznes na skalę globalną?
  • • Obsługiwać maszyny produkcyjne zgodnie z obowiązującymi standardami, specyfikacją maszyn i zasadami BHP
  • • Pracować w zespole doświadczonych ekspertów technicznych, co pozwoli Ci rozwijać swoją wiedzę i doświadczenie
  • • Dokonywać regulacji i przezbrojenia maszyn
  • • Dbać o jakość wytwarzanych produktów
  • W naszej fabryce na Targówku w Warszawie produkujemy pieluszki Pampers, produkty dla globalnego rynku. Korzystając z najnowocześniejszej technologii kontroli i produkcji, zwiększamy naszą wiodącą pozycję na niemal wszystkich rynkach na świecie. Technicy fabryki odgrywają kluczową rolę w osiąganiu sukcesów naszej firmy P&G. Jako stażysta technik będziesz pracować w zespole, który dba o płynność produkcji, osiąganie celów wydajnościowych oraz utrzymanie wysokiej jakości produktów, jakiej nasi klienci oczekują.

Mile widziane

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym obejmującym weekendy
  • Wykształcenie średnie, zawodowe, preferowany profil techniczny, t.j. elektroniczny, elektrotechniczny, mecha-troniczny, automatyczny. Maksymalnie do 5 lat po ukończeniu szkoły.
  • Płynna znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera (Microsoft Office)
  • Gotowość do ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji
  • Umiejętność współpracy z innymi, logicznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
  • Zainteresowanie i motywacja do rozwoju kariery w przemyśle produkcyjnym oraz chęć pracy w szybkim, praktycznym środowisku produkcyjnym

Benefity

  • Konkurencyjne wynagrodzenie: w P&G oferujemy konkurencyjne stałe wynagrodzenie obejmujące dodatki zmianowe i/lub nocne, dodatek za pranie, dofinansowanie do posiłków, świadczenie z Funduszu Socjalnego. Umowa o pracę bezpośrednio w P&G na 6 miesięcy. Po pomyślnym zakończeniu stażu istnieje możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony, a także wzrostu wynagrodzenia wraz z nabywaniem nowych umiejętności i doświadczenia.
  • prywatna opieka medyczna
  • Rozwój kariery: dzięki spersonalizowanemu planowi rozwoju, w tym odpowiedniemu coachingowi, szkoleniom praktycznym i szerokiemu portfolio zasobów dostępnych na naszych platformach edukacyjnych, P&G zapewni Ci odpowiednie wsparcie w rozwoju zawodowym w naszej firmie. Oferujemy indywidualną ścieżkę kariery, która opiera się na możliwościach podnoszenia kwalifikacji zawodowych w obszarach takich jak elektryka, mechatronika, pneumatyka, logistyka.
  • parking dla pracowników
  • Pakiet benefitów: W P&G oferujemy szeroki zakres benefitów: prywatna opieka medyczna, sponsorowane ubezpieczenie na życie, nowoczesna siłownia na terenie firmy, bezpłatny busik firmowy, bezpłatny parking, karta Multisport, restauracja i kawiarnie na terenie firmy, sklepik firmowy z produktami P&G, gabinet masażu na terenie fabryki (dofinansowanie do masażu), kwartalne paczki produktowe, bezpłatne porady w kwestiach prawnych, finansowych, psychologicznych i zawodowych, elastyczny Fundusz Finansowania benefitów, który umożliwia zwrot wydatków poniesionych na indywidualne potrzeby, takie jak: zdrowie i dobre samopoczucie, sprzęt sportowy, karnety sportowe, ubezpieczenia, itp. Po pomyślnym zakończeniu stażu i przejściu na umowę o pracę na czas nieokreślony oferujemy także: Pracowniczy Program Emerytalny opłacany przez firmę, bony w ramach programu jubileuszu pracy zawodowej, program zakupu akcji P&G na giełdzie amerykańskiej, dofinansowany przez firmę.
  • korporacyjna karta kredytowa
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • owoce
  • bony żywieniowe
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • firmowa biblioteka
  • strefa relaksu
  • Przyjazne i pełne szacunku środowisko pracy. Nasi pracownicy są sercem naszej organizacji: cenimy każdego pracownika i promujemy zróżnicowane środowisko pracy, koncentrując się na równowadze między życiem prywatnym a zawodowym. Oferujemy pracę w dobrze zorganizowanym i nowoczesnym otoczeniu, opierającym się na najwyższych standardach bezpieczeństwa, jakości oraz najnowszej światowej technologii produkcji.
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • program rekomendacji pracowników
  • spotkania integracyjne
  • dyżury lekarza w biurze
  • pikniki rodzinne
  • dofinansowanie nauki języków
  • busik firmowy
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • kawa / herbata
  • siłownia w biurze
  • możliwość uzyskania uprawnień

Aplikujesz na:

Procter & Gamble o/ Łódź Staż techniczny w Fabryce Pampers, Procter&Gamble (Technik / Techniczka)

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.

Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl.