FORTACO Sp. z o.o.

Stażysta / Stażystka do działu planowania produkcji

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Miejsce zatrudnienia
ul. Fabryczna 10, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Raportowanie efektywności produkcji
  • Nadawanie kolejności zleceniom produkcyjnym
  • Bezpośrednia współpraca z kierownikiem planowania produkcji i inżynierami ds. planowania
  • Kontrola terminowości dostaw półproduktów
  • Kontrola realizacji planów produkcyjnych
  • Współpraca z pozostałymi działami
  • Zwalnianie zleceń produkcyjnych i list materiałowych
  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych w SAP
Wymagania (oczekiwane)
  • Znajomość pakietu MS Office oraz rysunku technicznego, a także posiadanie podstawowej wiedzy technicznej.
  • Znajomość programu SAP, zdolności organizacyjne oraz komunikatywność i umiejętność pracy w zespole pozwolą osiągać jeszcze lepsze rezultaty.
  • Wszystkie te umiejętności przyczynią się do sukcesów, jakie będziesz mógł/a odnosić w Fortaco.
  • Co pozwoli na skuteczne wykonywanie powyższych obowiązków?
Korzyści dla kandydata
  • pikniki rodzinne
  • paczki świąteczne
  • Praca na umowę zlecenie w pełnym wymiarze godzin
  • Zdrowa i naprawdę przyjazna atmosfera pracy
  • spotkania integracyjne
  • Imprezy firmowe: Piknik Rodzinny, Obiad Świąteczny
  • program rekomendacji pracowników
  • Dofinansowanie do posiłków 10 zł/dziennie SmartLunch
  • dofinansowanie do posiłków

Fortaco jest wiodącym partnerem dla firm działających na polu inżynierii mechanicznej i w przemyśle morskim. Oferujemy nowoczesne rozwiązania, kabiny pojazdowe, montaż pojazdów oraz produkcję i obróbkę stali.

Fortaco Group ma w Europie liczne centra operacyjne i technologiczne, które wspierają naszych międzynarodowych Klientów. Nasze fabryki znajdują się w Estonii, Finlandii, na Węgrzech, w Polsce i na Słowacji. Zatrudniamy obecnie 2100 osób.