Animex Foods Sp. z o.o. Oddział w Opolu

Stażysta / Stażystka ds. Płac

Miejsce zatrudnienia
Starachowice (powiat starachowicki), Świętokrzyskie, Polska
Kategorie:
HR
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Sporządzanie checklist płacowych, premiowych
  • Sporządzanie raportów płacowych na potrzeby oddziału oraz wewnętrzne
  • Wystawianie zaświadczeń o wynagrodzeniu
  • Wprowadzanie składników do naliczenia wynagrodzeń
  • Weryfikacja dokumentów pracowniczych i wprowadzanie danych do systemu SAP HR
  • Wprowadzanie potrąceń z wynagrodzeń
Wymagania (mile widziane)
  • Doświadczenie w pracy w dziale personalnym, biurze rachunkowym lub pokrewne
  • Proaktywna postawa
  • Znajomość pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
  • Chęć rozwoju i nauki
  • Wysoka kultura osobista i pozytywne nastawienie do ludzi
  • Dbałość o jakość i terminowość realizowanych działań
  • Pewność siebie
  • Skrupulatność
Korzyści dla kandydata
  • Swobodną atmosferę pracy
  • Pracę w rozpoznawalnej, międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Pakiet dodatków pozapłacowych
  • Realne możliwości rozwoju i poznania szerokiego zakresu zagadnień płacowych
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie wypoczynku
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa drużyna sportowa
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • Możliwość nauki i zapoznania się z procesami i procedurami płacowymi funkcjonującymi w dużej Grupie o złożonej strukturze organizacyjnej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce. To my jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki czy Morliny.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj