Stellantis Gliwice Sp. z o.o.

Stażysta / Stażystka w Dziale Finansowym

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Miejsce zatrudnienia
ul. Adama Opla 1, Gliwice, Śląskie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Finanse / księgowość
Inne:
Od zaraz
Część etatu
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Wsparcie działu Finansowego w bieżących zadaniach
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i poznanie specyfiki pracy działu
  • Realizacja wybranego tematu stażowego (tematy stażowe widoczne w formularzu aplikacyjnym)
  • Praca w programie MS Excel
Wymagania (oczekiwane)
  • Wysokie umiejętności analityczne i komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Dostępność minimum 25 godz. tygodniowo
  • Preferowane kierunki studiów: Finanse, Rachunkowość, Matematyka, Ekonomia, Analityka Biznesowa
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Student(-ka) ostatniego roku studiów I/II stopnia lub absolwent(-ka) do 6 miesięcy po obronie
Wymagania (mile widziane)
Znajomość programu SAP
Korzyści dla kandydata
  • Doświadczenie w międzynarodowym środowisku
  • elastyczny czas pracy
  • Możliwość pracy w nowoczesnej firmie kreującej trendy na rynku motoryzacyjnym
  • udział w ciekawych projektach
  • pakiet szkoleń
  • parking dla pracowników
  • możliwość zwolnień na zajęcia na studiach
  • przyjazne środowisko pracy
  • Pakiet szkoleń
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość zwolnień na zajęcia na studiach
  • Umowę cywilno-prawną
  • możliwość pisania pracy dyplomowej w oparciu o dane firmy
  • Możliwość napisania pracy dyplomowej w oparciu o dane firmy
  • inicjatywy dobroczynne
  • 6 miesięczny płatny staż z możliwością przedłużenia

Firma Stellantis Gliwice powstała w wyniku połączenia Opel Manufacturing Poland i PSA Manufacturing Poland i jest częścią czwartego co do wielkości koncernu motoryzacyjnego na świecie - Stellantis. W skład przedsiębiorstwa wchodzą: fabryka samochodów dostawczych w Gliwicach, fabryka jednostek napędowych w Tychach oraz dwa Centra Usług Wspólnych – finansowe i kadrowo-płacowe, świadczące usługi dla innych oddziałów spółki w Europie.

Stellantis N.V. („Stellantis”) to międzynarodowy koncern motoryzacyjny, który powstał po połączeniu Peugeot S.A. („Groupe PSA”) i Fiat Chrysler Automobiles N.V. („FCA”).

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj