HERMES FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Stock Control Manager

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Konin Żagański (powiat żagański), Lubuskie, Polska
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Odpowiadanie za bezpieczeństwo własne i innych poprzez stosowanie się do zasad BHP oraz zgłaszanie i rozwiązywanie wszelkich kwestii związanych z zagrożeniem i ryzykiem.
  • Inicjowanie działań naprawczych w przypadku obniżenia wskaźników jakości (KPI) w odniesieniu do kontroli stoku,
  • Raportowanie wyników prac oraz poziomu zapasów,
  • Opracowywanie planów oraz mechanizmów postępu oraz wydajności kontroli stoku,
  • Sugerowanie rozwiązań poprawiających efektywność pracy komórki kontroli stoku,
  • Udział w różnego rodzaju projektach służących analizie dostępności produktów,
  • Wykorzystywanie uzgodnionych systemów do zarządzania funkcjami kontroli stoku / zapasów, analizy i dokumentowania,
  • Organizacja dziennych, miesięcznych oraz rocznych Inwentaryzacji,
  • Zarządzanie zespołem kontrolerów stoku – delegowanie oraz rozliczanie pracy, motywowanie, budowanie zaangażowania, planowanie rozwoju pracowników,
  • Nadzór nad poprawnością raportów i wskaźników kontroli stanów magazynowych oraz jakościowych (np. reklamacje),
  • Raportowanie kluczowych wskaźników do Kierownictwa oraz Klientów,
  • Kierowanie opracowywaniem planów kontroli zapasów, w tym zarządzanie realizacją celów,
  • Odpowiedzialność za realizację wskaźników KPI’s w podległym obszarze (pomiar, analiza, wnioski),
  • Nadzór nad procesami kontroli stoku w części operacyjnej w zakresie zgodności przepływów fizycznych z dokumentacją (procedura /proces /standard),
Wymagania (oczekiwane)
  • Znajomość i przestrzeganie przepisów i norm BHP w celu poprawy środowiska pracy oraz przyczyniania się do ochrony środowiska.
  • Wykształcenie średnie/wyższe, preferowany kierunek logistyka, zarządzanie produkcją bądź pokrewne,
  • Znajomość języka angielskiego (B1/B2),
  • Znajomość systemów WMS oraz innych aplikacji wspomagających zarządzanie stanami magazynowymi,
  • Doświadczenie w pracy z różnego rodzaju wózkami magazynowymi wymagającymi uprawnień UDT – nie musisz posiadać uprawnień,
  • Umiejętność zarządzania zespołem,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • Doświadczenie w obszarze logistyki 3-5 lat, w tym na stanowisku kierownika bądź kontrolera stoku/stanów magazynowych/zapasów,
  • Znajomość procesów oraz zagadnień kontroli stoku,
Wymagania (mile widziane)
Doświadczenie w dużych centrach logistycznych (e-commerce, fulfilment, itp.),
Korzyści dla kandydata
  • program rekomendacji pracowników
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez m.in. szkolenia,
  • Pracę w międzynarodowej firmie,
  • ubezpieczenie na życie
  • Możliwość udziału w projekcie typu greenfield,
  • Gwarancja stabilnego zatrudnienia,
Hermes Fulfilment jest częścią Grupy Hermes, która należy do Grupy Otto. Jest centralnym dostawcą usług dla całej struktury w zakresie zarządzania magazynem, obsługi zwrotów i logistyki. Rocznie wysyła około 1 miliona paczek, zawierających łącznie 300 milionów produktów. Grupa Otto jest międzynarodowym konglomeratem, działającym m.in. w sektorze handlu detalicznego, finansów, ubezpieczeń, przesyłek międzynarodowych, logistyki. Grupa Otto generuje rocznie 16 mld euro przychodu, zatrudnia 50.000 pracowników i realizuje 60 mln zamówień rocznie, jest obecna w 30 krajach. Założona w 1949 roku, Otto należy do największych firm rodzinnych w Europie.