Adecco Poland Sp. z o.o.

Team Leader Rekrutacyjnego Zespołu Contact Center z j. francuskim

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Opolskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca zdalna
Kategorie:
HR
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Realizacja planów rekrutacyjnych zgodnie z wyznaczonymi celami
  • Odpowiedzialność za procesy rekrutacyjne, szkoleniowe, onboardingowe i jakościowe w Zespole Call Center
  • Skuteczne zarządzanie Zespołem Konsultantów Call Center dedykowanym obsłudze masowych procesów rekrutacyjnych
  • Stała współpraca z Klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Raportowanie wyników
  • Praca z powierzonymi narzędziami oraz systemami
Wymagania (oczekiwane)
  • Język francuski na poziomie C1 i angielski na poziomie min B2 – umożliwiający swobodną komunikację
  • Doświadczenie w pracy pod presją czasu lub celu
  • Samodzielność, otwartość i pozytywne nastawienie
  • Szeroko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz analityczne
  • Gotowość do pracy zdalnej
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem min. 2 lata
Wymagania (mile widziane)
Doświadczenie w pracy call center lub w rekrutacji
Korzyści dla kandydata
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia: wynagrodzenie podstawowe i premiowe za osiągnięte cele
  • możliwość pracy zdalnej
  • Praca od poniedziałku do piątku 8h dziennie, godziny elastyczne
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Po odbyciu szkolenia w Opolu, praca 100% zdalna
  • ubezpieczenie na życie
  • Umowa o pracę pełen etat
  • Praca w międzynarodowym środowisku w branży HR

Adecco jest światowym liderem branży doradztwa personalnego, usług i rozwiązań HR. Jest częścią The Adecco Group, obecnego w 60 krajach na całym świecie. Ma ponad 50 lat doświadczenia w branży rekrutacyjnej. W Polsce działa od 1994 roku. Od tego czasu zatrudniło setki tysięcy pracowników i otworzyło w naszym kraju ponad 45 biur. W bazie Adecco znajduje się ponad 350 tysięcy kandydatów.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.