OMS Connect GmbH

Technik Elektryk/ Elektronik/ Mechatronik/ Elektromonter

Wynagrodzenie
16,00 - 19,00 EUR Brutto
Godzinowo Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Niemcy
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Praca za granicą
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wakaty: 50
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska

Serdecznie zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko: Technik Elektryk/ Technik Elektronik/ Elektryk/ Elektryk Budowlany/ Mechatronik/ Elektromonter/ Technik Radiowo - Telewizyjny).

Twoja kariera w OMS Prüfservice:

Praca w firmie OMS Prüfservice polega na sprawdzeniu pod kontem bezpieczeństwa sprzętu elektrycznego. Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie kontrola sprzętu w biurach, szkołach i innych pomieszczeniach u naszych Klientów na terenie danego miasta w Niemczech.

Twoja zadania jako Technik Elektryk/ Elektronik/ Mechatronik/ Elektromonter:

  • Kontrola sprzętu typu: sprzęt biurowy, maszyny, złącza, kable
  • Wykonywanie podstawowych pomiarów przy użyciu miernika
  • Dojazd do klienta z biura firmy samochodem służbowym

Twoja kwalifikacje jako Technik Elektryk/ Elektronik/ Mechatronik/ Elektromonter:

  • Wykształcenie zawodowe (wymagane): technik elektronik, elektryk, elektryk budowlany, mechatronik, technik radiowo-telewizyjny
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckego lub angielskiego
  • Podstawowe doświadczenie w elektryce lub elektronice
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole

Twoje benfity w OMS Prüfservice:

  • Umowa o pracę bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy 30 dni urlopu, pełne składki zdrowotne
  • Wynagrodzenie: 16 - 19 euro brutto na godzinę
  • Całodobowe ubezpieczenie od wypadków
  • Premia kwartalna za efektywność 200-500 euro
  • Bezpłatny kurs języka niemieckiego
  • Możliwość pracy w nadgodzinach oraz w soboty
  • Dojazd do Klienta samochodem służbowym – płatne od pierwszej godziny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu na lidera zespołu
  • Darmowe szkolenia techniczne i wprowadzające
  • Organizacja mieszkania na pierwsze miesiące w Niemczech
  • Zwrot kosztów za dojazd do Niemiec (kilometrówka lub zwrot za bilet)

Twoje dodatkowe benfity w OMS Prüfservice:

  • Platforma benefitowa: zniżki do sklepów (sportowych, turystycznych, motoryzacyjnych)
  • Dotacje na prywatne pojazdy - samochody i rowery (modele elektryczne lub spalinowe)
  • Dotacje na przedszkola dla dzieci
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, zdobycie dodatkowych uprawnień - w całości opłaconych przez pracodawcę
  • Zakładowy system emerytalny/świadczeń pracowniczych
  • Fundusz oszczędnościowy
  • Pakiet startowy: ubranie robocze oraz narzędzia
  • Kawa, herbata, woda, owoce, słodycze na dobry początek dnia

Tego możesz się spodziewać w OMS Prüfserive:

OMS Prüfservice GmbH jest dostawcą usług w zakresie testów bezpieczeństwa elektrycznego. Naszym celem jest uczynienie miejsc pracy w Niemczech jeszcze bezpieczniejszymi. Stawiamy duży
nacisk na elastyczność, jakość i innowacje, aby móc zapewnić pracownikom i klientom perspektywę, w której wszyscy mogą czuć się bezpiecznie. Nagroda Great Place to Work 2019 potwierdza nasze
uznanie dla pracowników oraz pozytywny rozwój OMS Prüfservice GmbH. Dołącz do naszego zespołu - już około 300 techników podziela naszą wizję

Przekaż swoją aplikację

Długość wiadomości: /500 znaków.

CV (opcjonalne)

Dodatkowe pliki (opcjonalne) - (/10)

Przekroczono maksymalną liczbę plików (10) możliwych do wysłania.

Dodatkowe pytania

Czy posiadasz wymagane wykształcenie?
Czy mówisz w j,niemieckim lub angielskim?

Aplikowałeś(aś) już na to stanowisko.
Czy chcesz przesłać ponownie swoją kandydaturę?