NIDEC MOTORS & ACTUATORS

Technik Procesu

ul. Skarbowa 36, Niepołomice (powiat wielicki), Małopolskie, Polska
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Optymalizacja procesów,
  • Uczestnictwo w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych i nowych procesów technologicznych,
  • Nadzór nad maszynami na linii produkcyjnej (regulacje itp.),
  • Szkolenie operatorów,
  • Uczestniczenie w próbach i testach.
  • Analizowanie odrzuconych przez linię wyrobów niezgodnych oraz weryfikowanie działań związanych z rozwiązywaniem problemów,
  • Uczestniczenie w grupowym rozwiązywania problemów,
  • Pomoc w tworzeniu dokumentacji technologicznej,
Wymagania (mile widziane)
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • Samodzielność,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Dyspozycyjność.
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Minimum wykształcenie średnie (najlepiej techniczne)
Korzyści dla kandydata
  • ubezpieczenie na życie
  • pakiet świadczeń dodatkowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Bardzo dobre warunki pracy,
  • Zapewniamy parking.
  • prywatna opieka medyczna
  • program emerytalny
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • parking dla pracowników
  • Pakiet świadczeń dodatkowych.
Jesteśmy częścią japońskiej Korporacji Nidec (www.nidec.com).

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj