Od zaraz
24.09.2024

Technik / Techniczka w Fabryce Pampers

Procter & Gamble o/ Łódź

Umowa o pracę:
Wynagrodzenie do ustalenia
Lokalizacja: Warszawa, Polska
  • Wymagane
  • Pełen etat
  • Praca stacjonarna
  • Rekrutacja on-line

Opis

  • • Praca w zespole doświadczonych ekspertów technicznych, co pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności
  • W naszej fabryce na Targówku w Warszawie produkujemy pieluszki Pampers dla klientów na całym świecie, korzystając z najnowocześniejszych technologii. Jako technik będziesz pracować w zespole, który dba o płynność produkcji, osiąganie celów wydajnościowych i wysoką jakość, jakiej oczekują nasi klienci.
  • 📢 Czy szukasz ekscytującej kariery technicznej w renomowanej firmie produkującej światowej klasy marki, takie jak Pampers, Ariel, Gillette, Pantene, Always, Lenor czy Oral-B? Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności jako właściciel urządzeń, odpowiedzialny za obsługę i utrzymanie najnowocześniejszej technologii produkcyjnej, dołącz do naszego dynamicznie rozwijającego się biznesu na skalę globalną!
  • • Utrzymywanie urządzeń, instalacji i automatyki w pełnej sprawności technicznej
  • Jeśli szukasz nie tylko pracy, ale także rozwoju kariery, ta oferta jest dla Ciebie!
  • • Zapoznanie się z procedurami i materiałami produkcyjnymi
  • • Wprowadzanie usprawnień, uczestnictwo w przeglądach okresowych oraz w modernizacji maszyn
  • Poszukujemy osób zmotywowanych, niezawodnych i elastycznych, które chcą się rozwijać zawodowo. W naszej firmie stawiamy na rozwój i oferujemy możliwość awansu.
  • • Obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami, specyfikacją maszyn i zasadami BHP
  • • Wdrażanie i obsługa najnowszych światowych technologii produkcji
  • • Dbanie o jakość wytwarzanych produktów
  • • Dokonywanie regulacji i przezbrojenia maszyn
  • • Rozwiązywanie problemów technicznych (mechanicznych, pneumatycznych, elektronicznych, elektrycznych)
  • 📝 Twoje obowiązki:

Mile widziane

  • Chęć ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji
  • Płynna znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera (Microsoft Office)
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym obejmującym weekendy
  • Umiejętność współpracy z innymi, logicznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
  • Zainteresowanie rozwojem kariery w przemyśle produkcyjnym
  • Wykształcenie średnie, zawodowe, preferowany profil techniczny (elektroniczny, elektrotechniczny, mechatroniczny, automatyczny, itp.) LUB doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym (wykształcenie zawodowe, średnie)

Benefity

  • firmowa biblioteka
  • Program zakupu akcji
  • spotkania integracyjne
  • busik firmowy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • inicjatywy dobroczynne
  • owoce
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • Przyjazne i pełne szacunku środowisko pracy. Nasi pracownicy są sercem naszej organizacji; cenimy każdego pracownika i promujemy zróżnicowane środowisko pracy, koncentrując się na równowadze między życiem prywatnym a zawodowym. Oferujemy pracę w dobrze zorganizowanym i nowoczesnym otoczeniu, opierającym się na najwyższych normach bezpieczeństwa, jakości i najnowszej światowej technologii produkcji.
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • bony żywieniowe
  • siłownia w biurze
  • program rekomendacji pracowników
  • kawa / herbata
  • Możliwość rozwoju kariery: spersonalizowany plan rozwoju (w dziedzinach m.in. elektryki, mechatroniki, pneumatyki, logistyki), szkolenia praktyczne, mentoring, wsparcie w rozwoju zawodowym w naszej firmie.
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • pikniki rodzinne
  • Konkurencyjne wynagrodzenie: stałe wynagrodzenia obejmujące dodatki zmianowe i/lub nocne, dodatek za pranie, dofinansowanie do posiłków, świadczenie z Funduszu Socjalnego.
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Umowa o pracę bezpośrednio w P&G na 6 miesięcy. Po przejściu na umowę na czas nieokreślony możliwość wzrostu wynagrodzenia wraz ze zdobywaniem kolejnych umiejętności i doświadczenia oraz Pracowniczy Program Emerytalny opłacany przez firmę, bony w ramach programu jubileuszu pracy zawodowej, program zakupu akcji P&G na giełdzie amerykańskiej, dofinansowany przez firmę.
  • Bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, sponsorowane ubezpieczenie na życie, nowoczesna siłownia na terenie firmy, bezpłatny busik firmowy, bezpłatny parking, karta Multisport, restauracja i kawiarnie na terenie firmy, sklepik firmowy z produktami P&G, gabinet masażu na terenie fabryki (dofinansowanie do masażu), kwartalne paczki produktowe, bezpłatne porady w kwestiach prawnych, finansowych, psychologicznych i zawodowych, elastyczny Fundusz Finansowania benefitów, który umożliwia zwrot wydatków poniesionych na indywidualne potrzeby, takie jak: zdrowie i dobre samopoczucie, sprzęt sportowy, karnety sportowe, ubezpieczenia, itp.
  • dyżury lekarza w biurze
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • korporacyjna karta kredytowa

Aplikujesz na:

Procter & Gamble o/ Łódź Technik / Techniczka w Fabryce Pampers

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.

Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl.