RECRU.TO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Telefoniczny doradca klienta biznesowego (branża HR)

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
4 500,00 - 5 500,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa zlecenie
Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca zdalna
Kategorie:
Call center
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Chcemy żebyś zajął/zajęła się wspieraniem naszego zespołu w budowaniu bazy nowych klientów, dla których będziemy mogli realizować procesy rekrutacyjne
  • Oprócz pozyskiwania nowych klientów, równie ważna jest oczywiście opieka nad nimi- zarówno w formie mailowej, jak i telefonicznej. Dbamy o to, aby klienci czuli się u nas dobrze
  • Nie od dziś wiadomo, że jeśli nie jesteś obecny w Social Mediach to po prostu nie istniejesz, dlatego do twoich obowiązków należałoby również budowanie rozpoznawalności firmy oraz twojej osoby w biznesowych SM
Wymagania (oczekiwane)
  • Lubisz działać w Internecie? Robić skuteczny research i przeszukiwać sieć? Fantastycznie!
  • Jesteś dociekliwy? Idealnie! Szukamy kogoś, kto potrafi docierać do klienta każdym możliwym sposobem, aby osiągnąć swój cel
  • Nie wymagamy kilkuletniego doświadczenia zawodowego, nawet jeśli dopiero wkroczyłeś na rynek pracy i masz za sobą pierwsze doświadczenia w sprzedaży b2b – Feel Free To Apply
  • Jeśli dodatkowo interesujesz się rynkiem HR-owym czy rynkiem pracy, to dłużej się nie zastanawiaj, aplikuj i dołącz do naszego teamu!
  • Cechuje Cię przebojowość? Jesteś osobą pełną energii, która lubi szukać nowych rozwiązań? To świetnie!
  • Kontakt z klientem jest u nas codziennością, więc musisz czuć się swobodnie w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji
  • Oprócz podstawy otrzymasz od nas premie za realizację celów- zarówno jakościowych, jak i ilościowych,
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop oraz telefon),
  • Pracę zdalną – jako firma działamy 100% zdalnie, dzięki czemu możesz pracować z dowolnego miejsca w PL
  • Szkolenia wewnętrzne i super atmosferę codziennej pracy
Jesteśmy butikową agencją doradztwa personalnego - Recru.to, na co dzień wspieramy klientów w rozwoju ich biznesu a naszą misją jest dostarczanie im najlepszych kandydatów. Najczęściej prowadzimy projekty od poziomu starszego specjalisty do stanowisk dyrektorskich. Recru.to działa na rynku już od kilku lat i cały czas chcemy zwiększać zakres naszego działania. No i najważniejsze- jesteśmy super zgranym zespołem ludzi uwielbiających HR!