Consdata S.A.

Tester oprogramowania i wsparcia serwisu

Wynagrodzenie
5 000,00 - 5 475,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
6 636,00 - 7 245,00 PLN Netto
Miesięcznie B2B
Miejsce zatrudnienia
ul. Krysiewicza 9, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca zdalna
Praca hybrydowa
Kategorie:
IT i telekomunikacja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • terminowa realizacja testów zgodnie z harmonogramami
  • stała współpraca z różnymi zespołami realizacyjnymi w ramach projektu
  • I linia wsparcia serwisowego
  • utrzymywanie istniejących oraz przygotowywanie nowych scenariuszy testów regresyjnych
  • zarządzanie błędami
  • tworzenie scenariuszy testowych
  • wykrywanie i zgłaszanie błędów, monitorowanie postępów ich naprawiania oraz przeprowadzanie retestów poprawek
  • analiza dokumentacji projektowej i przygotowywanie scenariuszy testów funkcjonalnych
Wymagania (mile widziane)
  • dobrze znasz standardy testowe (mile widziany certyfikat ISTQB), cykl życia rozwoju oprogramowania, potrafisz tworzyć scenariusze i przypadki testowe
  • korzystałeś/aś z narzędzi takich jak: Jira, Splunk, Postman, SoapUI, SQL
  • jesteś samodzielny/a i szybko adaptujesz się do nowych warunków oraz zmian technologicznych
  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Twoją mocną stroną jest umiejętność analitycznego myślenia
  • masz minimum pół roku doświadczenia na stanowisku Testera Oprogramowania, mile widziane doświadczenia związane ze wsparciem serwisu
  • jesteś osobą komunikatywną i dobrze odnajdujesz się w kontakcie z klientem
Korzyści dla kandydata
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • wyzwania techniczne pojawiające się ze względu na szybki rozwój sektora bankowego
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowy rozwój w ramach Chapteru QA (więcej informacji o chapterach tutaj)
  • w biurze w Poznaniu: biblioteczka techniczna, PS4, piłkarzyki, stół do ping-ponga
  • firmowa biblioteka
  • korzystanie z Linuxa i narzędzi usprawniających pracę - IntelliJ Ultimate, JIRA, Confluence
  • pomoc od doświadczonego mentora na czas wdrożenia
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • jasne ścieżki kariery, regularny feedback i stałe wsparcie od Chapter Leader'a
  • praca w Scrumie
  • wspólne inicjatywy, w które może zaangażować się każdy - blog techniczny, Consdathon, Consdata Tech, rywalizacje sportowe, integracje i konkursy firmowe, wyjścia zespołowe
  • indywidualny budżet szkoleniowy + budżet na wyjścia zespołowe
  • praca w pełnym wymiarze godzin
  • gry wideo w pracy
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość łączenia pracy z domu i z biura lub realizowania zadań 100% zdalnie
  • ubezpieczenie grupowe, kafeteria, dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej Luxmed, karty Multisport Plus oraz do indywidualnych lekcji języka angielskiego

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj