Delikatesy Centrum

Zastępca Kierownika Sklepu

Miejsce zatrudnienia
ul. Pojezierska 1a, Łódź, Łódzkie, Polska
Kategorie:
Sprzedaż
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Systematyczna kontrola wyglądu sklepu i dbałość o zachowanie standardów sieci w całym sklepie – aby nasi Klienci czuli się jak u siebie
  • Współodpowiedzialność za za funkcjonowanie placówki handlowej
  • Udział w szkoleniach dedykowanych do stanowiska – Twój rozwój to dla nas podstawa!
  • Zarzadzanie zespołem
  • Profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy.
Wymagania (mile widziane)
  • Doświadczenie w pracy w handlu detalicznym
  • Posiadasz aktualne orzeczenie o niepełnosprawności lub masz możliwość uzyskania
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji oraz umiejętność pracy w zespole
  • Chęć do nauki nowych rzeczy oraz pozytywne nastawienie
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość do ich wyrobienia
  • Wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji, dużą samodzielność;
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji, w biznesie o dużym potencjale do rozwoju;
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • paczki świąteczne
  • Pracę w zespole doświadczonych i wysoko zmotywowanych ludzi z pasją;
  • karty przedpłacone
  • Narzędzia niezbędne do pracy (komputer, telefon)
Delikatesy Centrum to ogólnopolska sieć supermarketów, która od ponad 20 lat zaopatruje swoich klientów w podstawowe produkty spożywcze. Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj