Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Baltona S.A.

Zastępca Kierownika Sklepu - Baltona Lotnisko Chopina

Miejsce zatrudnienia
ul. Żwirki i Wigury 1, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Sprzedaż
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Realizacja określonych celów sprzedażowych
  • Nadzór nad zatowarowaniem sklepu
  • Bezpośrednia współpraca z Kierownikiem sklepu
  • Zarządzanie sklepem o powierzchni 1200 m2
  • Nadzór nad ekspozycją produktów zgodnie ze standardami firmy
  • Nadzór nad pracą kierowników poszczególnych działów sklepu (TLC, PC, Fashion oraz kasy)
  • Bieżąca analiza i raportowanie wyników sprzedażowych
  • Planowanie i organizacja pracy zespołu (liczącego około 70 osób)
  • Udział w rekrutacji, wdrażaniu i ocenianiu pracy pracowników
Wymagania (oczekiwane)
  • Gotowość do pracy zmianowej (również w godzinach wczesnoporannych i późnowieczornych)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i budowania relacji
  • Orientacja na realizację celów biznesowych
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Podstawowa znajomość prawa pracy
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
Wymagania (mile widziane)
Wcześniejsze doświadczenie w zarządzaniu sklepem wielkopowierzchniowym
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie wypoczynku
  • kawa / herbata
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (zniżki pracownicze na produkty dostępne w naszych sklepach, dofinansowanie karty Multisport, nauka j. angielskiego w ramach platformy e-learningowej, świadczenia świąteczne)
  • Finansowany przez pracodawcę abonament medyczny w Medicover z możliwością rozszerzenia o dodatkowe usługi na preferencyjnych warunkach
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • Realna możliwość wpływu na rozwój kultowej marki Baltona obecnej na rynku od 77 lat
  • Abonament parkingowy na Lotnisku Chopina finansowany przez pracodawcę
  • Karta iTaxi opłacana przez pracodawcę (darmowy dojazd do pracy na godzinę 4:00 oraz po 23:00)
  • parking dla pracowników
  • opieka stomatologiczna
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premii sprzedażowej (wypłacanej co miesiąc)
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Umowa o pracę od pierwszego dnia
Grupa Baltona na rynku Polskim istnieje już od ponad 77 lat. Jesteśmy operatorem sklepów Duty Free, kawiarni oraz restauracji zlokalizowanych w prestiżowych miejscach takich jak porty lotnicze. To właśnie w sklepach Baltony kupujesz swoje ulubione perfumy lub inne towary wolnocłowe wylatując na wymarzone wakacje, a w naszych kawiarniach delektujesz się pyszną kawą czekając na wejście do samolotu.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj