26.07.2024

Zbrojarz/Prowadzący - budowa mostu od zaraz

Lambda S.A.

Umowa o pracę:
Wynagrodzenie do ustalenia
Lokalizacja: Małopolskie
  • Niewymagane
  • Praca fizyczna
  • Pełen etat
  • Praca stacjonarna
  • Rekrutacja on-line

Opis

Jesteśmy polską firmą działającą na rynku budowlanym od 31 lat. Zrealizowaliśmy ponad 3000 projektów w 11 krajach. Aktualnie realizujemy projekty w Szwecji, Francji i Niemczech.
Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Zbrojarz/Prowadzący

Miejsce pracy: Polska – Poronin (woj. Małopolskie)
Twój zakres obowiązków:
Prowadzenie prac zbrojarskich i umiejętność kręcenia długimi cęgami,
Budowa mostu.

Wymagania

Nasze wymagania:
Doświadczenie w pracach zbrojarskich,
Umiejętność czytania rysunku zbrojarskiego oraz kręcenia długimi cęgami.

Benefity

Gwarantujemy:
Stawkę 34-37 zł netto/h (37 zł - prowadzący),
Bezpłatne zakwaterowanie: mieszkanie/dom w wysokim standardzie (pokoje dwuosobowe, Internet wifi, dostęp do kuchni z pełnym wyposażeniem, minimum jedna łazienka, pralka, środki czystości, tv),
Codzienny transport na budowę i z powrotem,
Narzędzia do pracy, ubrania robocze i sprzęt BHP wysokiej jakości,
Polską umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS,
Atrakcyjne wynagrodzenie - im większym fachowcem jesteś, tym wyższą masz stawkę.
Możliwość otrzymania zaliczki w pierwszym miesiącu pracy.

Zatrudniamy również obywateli Ukrainy pod warunkiem posiadania Karty stałego pobytu lub statusu rezydenta długoterminowego.

Opis firmy