RELOBUS Transport Polska Sp. z .o.o.

Zdobądź prawo jazdy kat. D za darmo! Dołącz do Zespołu Kierowców Autobusów

Wynagrodzenie
5 600,00 - 8 000,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
ul. Płochocińska, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja stacjonarna
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Pełen etat
Wakaty: 5
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska

Zmień Kierunek Kariery z RELOBUS!

Dołącz do Naszego Zgranego Zespołu i zostań Kierowcą autobusu miejskiego w Warszawie.

Od zawsze marzyłeś o pracy w transporcie?

Skorzystaj z oferty darmowego kursu kat. D! Nauczymy Cię wszystkiego i wprowadzimy w świat komunikacji miejskiej :)

Posiadasz już kat. D i kod 95?

Sprawdź jak pracuje się kierowcom w ReloBus - wybierz bazę oraz zmianę, na którą będziesz przychodzić do pracy :)

Wymagania (oczekiwane)

Czego potrzebujesz:

  • Prawo jazdy kat. B lub C.
  • Ukończone 21 lat.
  • Zaświadczenie o niekaralności (na następnym etapie rekrutacji)
Korzyści dla kandydata

Zapewniamy Ci:

  • Darmowy Kurs Kat. D- Bez ryzyka finansowego dla Ciebie, my pokrywamy koszty, a Ty zyskujesz nowe umiejętności.
  • Elastyczny Grafik - Dopasuj go do swoich potrzeb.
  • Stabilne Zatrudnienie! - Umowa min. na 2 lata, dająca pewność zatrudnienia w niepewnych czasach.
  • Wynagrodzenie Bez Ukrytych Niespodzianek - Jasny system wynagradzania, z dodatkami i premiami. Na start od 5600zł brutto za nominał, stawka wzrasta wraz ze stażem pracy.
  • Benefity dla Ciebie i Rodziny - Karpik, jajeczko, wczasy pod gruszą, a także dofinansowanie kolonii dla Twoich dzieci.
  • Karta miejska - Bilet wolnej jazdy na komunikację miejską w I i II strefie.
  • Zespół Gotowy do Pomocy - Wprowadzenie do pracy z doświadczonymi kolegami, którzy pomogą Ci się odnaleźć.
  • Nowoczesne Autobusy - Pracujesz na flocie nowoczesnych pojazdów, które sprawiają, że codzienna praca staje się łatwiejsza.
  • Doświadczenie w Dużym Stylu - Zdobywaj praktyczne doświadczenie jako kierowca autobusu w centrum Warszawy.
  • Rozwój i Awans - Szkolenia, które pomogą Ci poszerzyć umiejętności i zdobyć awans.

W RELOBUS stawiamy na zespół - pracują u nas ludzie z pasją, pomysłami i ambicjami. Dbamy aby każdy pracownik był odpowiednio przeszkolony, miał możliwość rozwoju oraz awansu. Naszych kierowników i managerów wybieramy z grona członków zespołu. Niezwykle istotna jest dla nas przyjazna atmosfera w pracy. Wiemy, że work-life-balance jest ważny w życiu, dlatego grafik pracy jest elastyczny i dostosowany do indywidualnych potrzeb. Dołącz do nas i przekonaj się, jak wygląda praca w RELOBUS!

Skontaktuj się z pracodawcą
Dostępne numery telefonów:

Przekaż swoją aplikację

Długość wiadomości: /500 znaków.

CV (opcjonalne)

Dodatkowe pliki (opcjonalne) - (/10)

Przekroczono maksymalną liczbę plików (10) możliwych do wysłania.

Aplikowałeś(aś) już na to stanowisko.
Czy chcesz przesłać ponownie swoją kandydaturę?