LS Airport Services S.A.

Agent/ka ds. Wyważania

Miejsce zatrudnienia
ul. Żwirki i Wigury 1, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Pozostałe oferty pracy
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • kompletowanie, archiwizowanie dokumentacji rejsów
  • wsparcie w zakresie współpracy ze służbami wewnętrznymi oraz firmami biorącymi udział w obsłudze samolotu w tym z przedstawicielami linii lotniczych
  • przygotowywanie instrukcji załadunku samolotu oraz dokumentacji wyważeniowej samolotu
  • przekazywanie przełożonemu na zmianie informacji o zagrożeniach w wykonywaniu zadań operacyjnych
Wymagania (oczekiwane)
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • udokumentowanie historii zatrudnienia/ kształcenia z okresu 5 lat poprzedzających zatrudnienie
  • umiejętność analitycznego myślenia i ustalania priorytetów
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację – warunek konieczny
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • zaświadczenie o niekaralności
Wymagania (mile widziane)
znajomość procedur i działalności operacyjnej w zakresie obsługi handlingowej będzie dodatkowym atutem
Korzyści dla kandydata
  • zniżki na bilety Kolei Mazowieckich
  • prywatną opiekę medyczną
  • zniżki na bilety lotnicze dla pracowników i ich rodzin
  • prywatna opieka medyczna
  • atrakcyjny system premiowy
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • nagrody dla najlepszych pracowników
  • ubezpieczenie na życie
  • umowę o pracę w firmie o wieloletniej tradycji
  • pracę w ciekawym i dynamicznym środowisku lotniczym
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • realną możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • dodatkowe świadczenia socjalne, w tym dofinansowanie wypoczynku
  • zapewnienie niezbędnych szkoleń i certyfikatów
LS Airport Services S.A. jest firmą handlingową świadczącą kompleksowe usługi na czterech największych lotniskach w Polsce: w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Gdańsku. Świadczymy usługi związane z obsługą pasażerską oraz obsługą płytową - zajmujemy się obsługą rejsów samolotów pasażerskich, prywatnych, biznesowych, wojskowych oraz rządowych. Nasze operacje są również związane z obsługą Magazynu Cargo.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj