Lambda S.A.

Monter izolacji przemysłowych

Wynagrodzenie
12,00 - 15,00 EUR Netto
Godzinowo Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Holandia
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Budowa / remonty
Praca za granicą
Pełen etat
Wakaty: 10
Wymagane doświadczenie w pracy
Niemiecki - Niewymagany
Opis stanowiska

Miejsce pracy: Holandia

Twoje zadania to:

  • Demontaż/montaż izolacji ciepło i zimnochronnej rurociągów oraz zbiorników w zakładach
    przemysłowych.

Korzyści:

  • Organizujemy i opłacamy całość wyjazdu do Holandii,
  • Wynajmujemy dla Ciebie mieszkanie/dom w wysokim standardzie (przestronne pokoje, Internet wifi, dostęp do kuchni z pełnym wyposażeniem, minimum jedna łazienka, pralka, środki czystości, tv).
  • Dowozimy codziennie z mieszkania na budowę.
  • Dostajesz narzędzia do pracy, ubrania robocze i sprzęt BHP wysokiej jakości,
  • Podpisujemy umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS oraz ubezpieczenie zdrowotne za granicą (EKUZ).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - im większym fachowcem jesteś, tym wyższą masz stawkę (do 15 euro na rękę).
  • Jeśli potrzebujesz wcześniej wypłatę otrzymasz od nas zaliczkę.
Wymagania (oczekiwane)

Wymagamy od Ciebie:

  • Doświadczenie w montażu i demontażu izolacji przemysłowych (na rafinerii i zakładach chemicznych).

Mile widziane:

  • Certyfikat SCC,
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

O firmie

MONTER IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH - PRACA W HOLANDII

Jesteśmy polską firmą działającą na rynku budowlanym od 31 lat. Zrealizowaliśmy ponad 3000 projektów w 11 krajach. Aktualnie realizujemy projekty w Szwecji, Francji i Niemczech. Wykonujemy przedsięwzięcia w zakresie robót żelbetowych, wykończeniowych oraz izolacyjnych. Realizujemy duże i ciekawe kontrakty np. tunele, mosty, stacje metra czy oczyszczalnie. Znane na świecie projekt, które tworzyliśmy to m.in: tunel pod skocznią w Innsbrucku, elektrownia atomowa w Olkiluoto, stacje metra w Helsinkach i Sztokholmie, Centrum badawcze CERN w Genewie, linia szybkich kolei TGV we Francji oraz tunele pod Alpami francuskimi.

Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisko: Montera izolacji przemysłowych

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj
Skontaktuj się z pracodawcą