Koenig&Bauer Coding (PL) Sp. z o.o.

Area Sales Manager

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Lublin, Lubelskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Obsługa klienta
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Budowanie długoterminowych relacji z klientami
  • Reprezentowanie firmy na konferencjach i targach
  • Nawiązywanie kontaktu handlowego z nowymi klientami
  • Analiza potencjału podległego rynku
  • Bieżąca obsługa handlowa klientów
  • Sprzedaż produktów i usług
Wymagania (mile widziane)
  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętności: praca z programem CRM, MS Office/Google Doc., kompetencje techniczne, organizacja i finalizacja zadań, język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Kompetencje społeczne: otwartość, elokwencja, zdecydowanie w działaniu, aktywność i dynamiczność w pracy, samodzielność i skoncentrowanie na efekcie pracy, konsekwencja w realizacji zadań
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
Korzyści dla kandydata
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karta Multisport
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Rozwój doświadczenia i kompetencji w środowisku międzynarodowym
  • Udział w procesie rozwojowym kompetencji biznesowych i technicznych
  • Pracę w stabilnej, zarządzanej merytorycznie firmie
  • Samochód, telefon, laptop
  • Uczestnictwo w systemie motywacyjnym
  • Pakiet medyczny
  • Formę zatrudnienia, która będzie dla Ciebie najwygodniejsza (etat - umowa o pracę lub działalność gospodarcza)
Jesteśmy niemieckim producentem z ponad 50 letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń znakujących. Portfolio naszych produktów rozszerza się nieustannie od momentu założenia firmy w 1972 roku. Dziś Koenig & Bauer Coding GmbH jest jednym z wiodących dostawców systemów znakowania i kodowania. W naszym polskim oddziale Koenig & Bauer Coding (PL) skupiamy profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży znakowania. Polski oddział to solidny dział sprzedaży, fachowy serwis, a także dział konstrukcyjny i automatycy.