Steripack Medical Poland Sp. z o.o.

Asystent / Asystentka ds. Mikrobiologii

ul. Japońska 1, Jelcz-Laskowice (powiat oławski), Dolnośląskie, Polska
Kategorie:
Pozostałe oferty pracy
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Przygotowywanie zapotrzebowania na zakup podłoży, szczepów referencyjnych, pozostałych materiałów niezbędnych dla pracy w laboratorium
  • Przygotowywanie sprzętu do badań
  • Współudział w procesie opracowywania i aktualizacji dokumentacji laboratoryjnej
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem jakości
  • Wykonywanie badań zgodnie z ustalonymi normami i procedurami badawczymi
  • Wykonywanie badań czystości mikrobiologicznej środowiska na wydziałach produkcyjnych
Wymagania (mile widziane)
  • Wykształcenie średnie ze stażem pracy w laboratorium min. 1 rok lub wykształcenie wyższe o specjalności kierunkowej (mikrobiologia/biologia/biotechnologia lub pokrewne)
  • Znajomość podstawowych technik mikrobiologicznych
  • Znajomość standardów ISO 17025, GMP
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i sumienność
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Prawo jazdy kategorii B
Korzyści dla kandydata
  • karty przedpłacone
  • prywatna opieka medyczna
  • myBenefit
  • siłownia w biurze
  • strefa relaksu
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • Zatrudnienie w stabilnej i perspektywicznej firmie z branży medycznej
  • paczki świąteczne
  • kawa / herbata
  • Pracę w profesjonalnym i zgranym zespole
  • Rozbudowany pakiet prywatnej opieki medycznej oraz benefitów pozapłacowych
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • owoce
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • opieka stomatologiczna
  • inicjatywy dobroczynne
  • napoje
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • Ciekawe wyzwania i możliwość ciągłego rozwoju
  • służbowy telefon do użytku prywatnego

SteriPack is 100% focused on contract manufacturing services for medical device under ISO 13485 system and contract packaging services for the pharmaceutical industry under cGMP. Founded over 25 years ago, SteriPack was born from a desire to do it better. Better customer focus, better lead times, better manufacturing processes, better quality control, but most importantly a better approach to solving customer problems.

Today SteriPack hosts five ISO Class 7 & 8 clean room manufacturing facilities strategically located across Europe, Asia & North America.

SteriPack contributes to create an encouraging work environment. We respect people, build successful teams and give opportunities to develop.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj