ZRYW Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych

Elektromonter

Wynagrodzenie
15,00 EUR Netto
Godzinowo Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Belgia
Kategorie:
Budowa / remonty
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Praca za granicą
Opis stanowiska
  • montaż instalacji elektrycznych
Wymagania (oczekiwane)
  • Angielski na poziomie komunikatywnym (ustny)
  • wykształcenie elektryczne lub pokrewne
Korzyści dla kandydata
  • atrakcyjne stabilne, warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • zatrudnienie w firmie o solidnej pozycji na rynku
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • bezpłatny dojazd na budowę i powrót
  • wynagrodzenie + premia

Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych "Zryw" z siedzibą w Jarosławiu jest jedną z wiodących firm na Podkarpaciu w zakresie kompleksowego wykonywania instalacji elektroenergetycznych w obiektach handlowych i przemysłowych.

Skontaktuj się z pracodawcą
Dostępne numery telefonów:

Przekaż swoją aplikację

Długość wiadomości: /500 znaków.

CV

Dodatkowe pliki (opcjonalne) - (/10)

Przekroczono maksymalną liczbę plików (10) możliwych do wysłania.

Aplikowałeś(aś) już na to stanowisko.
Czy chcesz przesłać ponownie swoją kandydaturę?