Colliers Poland Sp. z o.o.

Asystent / Asystentka działu Powierzchni Biurowych

Miejsce zatrudnienia
ul. Pawia 18A, Kraków, Małopolskie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Administracja biurowa
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Kontakt i współpraca z biurami regionalnymi Colliers oraz innymi działami w organizacji;
  • Wspieranie pracy administracyjnej działu, w tym m.in.: bindowanie dokumentów, drukowanie, przygotowywanie prezentacji działu, przygotowywanie case study, proposali, materiałów informacyjnych oraz innych dokumentów;
  • Kontakt z funduszami, deweloperami oraz innymi agencjami w celu uzyskania niezbędnych danych rynkowych;
  • Zarządzanie korespondencją działu i polityką przesyłek kurierskich;
  • Dbanie o wysoką jakość przygotowywanych dokumentów (literówki, zgodność z firmowymi wzorcami, poprawność danych, etc);
  • Zarządzanie kalendarzem spotkań, organizowanie spotkań (wewnętrznych i zewnętrznych) oraz imprez działowych;