STATIK GROUP MAŁEK I RADECKI-PAWLIK INŻYNIEROWIE BUDOWNICTWA SPÓŁKA PARTNERSKA

Asystent / Asystentka projektanta konstrukcji

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
ul. Malborska 65, Kraków, Małopolskie, Polska
Kategorie:
Budowa / remonty
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wakaty: 4
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Tworzył rysunki konstrukcji żelbetowych, stalowych i prefabrykowanych
  • Tworzył modele 3D konstrukcji oraz plany deskowań
  • W Statik Group będziesz sporządzał projekty konstrukcji
Wymagania (mile widziane)

Wykształcenie techniczne - ukończony min. 5 semestr studiów na kierunku budownictwo (mile są również widziani studenci studiów niestacjonarnych)

dyspozycyjność min. 35h w tygodniu. Znajomość języka polskiego jest warunkiem koniecznym pracy u nas.

Nauczymy Cię wszystkiego co jest ważne w naszej pracy, ale jeżeli już:

-biegle posługujesz się programem Allplan (3D)

-masz doświadczenie w kształtowaniu konstrukcji żelbetowych

-wykonywałeś projekty na rynek niemiecki

Jesteś dla nas idealnym kandydatem

Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • kawa / herbata
  • weźmiesz udział w dużych projektach budowlanych realizowanych w międzynarodowych zespołach projektowych
  • nauczysz się modelować budynki w technologii 3D oraz wykonywać plany deskowań
  • zdobędziesz praktyczną wiedzę niezbędną do zdobycia uprawnień budowlanych
  • parking dla pracowników
  • zdobędziesz praktyczne umiejętności konstruowania zbrojenia elementów żelbetowych lub kształtowania konstrukcji stalowych
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • spotkania integracyjne
  • Jesteśmy BIM-Ready -wszystkie nasze konstrukcje z założenia projektujemy w 3D!
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • elastyczny czas pracy
  • Pracując w naszym zespole:
  • pozyskasz cenne doświadczenia w pracy dla klientów z Europy Zachodniej

Jesteśmy trzydziestoosobowym zespołem inżynierów, w którym młodzieńczy zapał miesza się z doświadczeniem.

Cenimy jakość, zespołowość i dobrą zabawę. Dążymy by być ciągle lepszymi.

Jeżeli poszukujesz miejsce gdzie będziesz mógł się rozwijać, czekamy na Ciebie.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie i funpagu:

Zapewniamy:

-świetną atmosferę pracy

-jasną ścieżkę awansu na Starszego Asystenta Projektanta, a następnie na Projekt Menadżera

-szkolenia z zakres budownictwa i samodoskonalenia

-kawę lepszą niż w Starbucks

-dofinansowanie do karty Multisport oraz kursów językowych

-udział w zyskach firmy (nagroda półroczna za wyniki)

Zapraszamy do aplikowania.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj