Synevo Sp. z o.o.

Asystentka / Asystent Działu Fakturowania

Miejsce zatrudnienia
Łódź, Łódzkie, Polska
Kategorie:
Administracja biurowa
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Sporządzanie wniosków dotyczących aneksowania umów zawartych z NFZ;
  • Wsparcie Działu Fakturowania w bieżących zadaniach;
  • Wprowadzanie do systemu rozliczeniowego cenników oraz umów;
  • Składanie ofert na programy profilaktyczne do NFZ SZOI;
  • Zakładania kont klientów w systemie rozliczeniowym;
  • Przygotowanie korespondencji wychodzącej.
  • Codzienna weryfikacja komunikatów znajdujących się na portalach NFZ i SZOI;
Wymagania (mile widziane)
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;
  • Zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy;
  • Dobra i praktyczna znajomość MS Excel;
  • Dokładność i systematyczność w wykonywaniu obowiązków;
  • Szybkie przyswajanie wiedzy.
  • Znajomość portali NFZ i SZOI;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę (pełny etat);
  • Dostęp do platformy umożliwiającej naukę języka angielskiego;
  • Zniżki na badania diagnostyczne dla Ciebie i Twojej Rodziny;
  • prywatna opieka medyczna
  • Perspektywę awansu w ramach struktur wewnętrznych;
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie;
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • kawa / herbata
  • Doskonałą atmosferę każdego dnia.
  • dofinansowanie nauki języków
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej - to Ty wybierasz dla siebie benefity w ramach przyznawanej co miesiąc puli punktów;
  • Program Poleceń Pracowniczych, dzięki któremu możesz otrzymać nagrodę finansową;
  • Pracę w nowej komfortowej i bezpiecznej przestrzeni;
  • inicjatywy dobroczynne
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej lub karty MultiSport;
  • ubezpieczenie na życie
  • Pracę w zgranym, wspierającym się zespole;
  • program rekomendacji pracowników
Jesteśmy ogólnopolską siecią Laboratoriów Medycznych wchodzącą w skład grupy Medicover działającej w obszarze ochrony zdrowia na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Synevo Sp. z o.o. jest aktywna na rynku polskim od 2005 roku. Kładziemy nacisk na stały rozwój zarówno w obszarze analityki laboratoryjnej, jak również sieci Punktów Pobrań. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie ogólnej i specjalistycznej diagnostyki laboratoryjnej - od podstawowych badań diagnostycznych, badań genetycznych, immunologicznych, hormonalnych, aż po projekty zaawansowanych badań klinicznych. W centrum naszej uwagi jest troska o zdrowie Pacjenta oraz jakość świadczonych usług na każdym etapie obsługi. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydatów.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj