Devire Sp. z o.o.

Asystent/ka ds. administracji i obsługi klienta

Wynagrodzenie
4 700,00 - 5 000,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa zlecenie
Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca zdalna
Praca hybrydowa
Kategorie:
Administracja biurowa
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Aktualizacja danych w systemach,
  • Rejestracja korespondencji w systemie,
  • Kontakt telefoniczny i elektroniczny z klientem,
  • Szukanie usprawnień w obsługiwanym procesie.
  • Uzupełnianie raportów i prowadzenie ewidencji wykonywanych zadań,
  • Weryfikacja danych w ogólnodostępnych źródłach,
Wymagania (mile widziane)
  • Dokładność oraz skrupulatność.
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1,
  • Komunikatywność, zaangażowanie, chęć rozwoju
  • Pierwsze doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziane),
Korzyści dla kandydata
  • Praca hybrydowa,
  • Bardzo dobrą lokalizację biura (Rondo ONZ),
  • Współpracę w międzynarodowym środowisku i realne możliwości rozwoju.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę zlecenie,
  • Elastyczny czas pracy (9/10-17/18),
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj