Grupa Kapitałowa Iglotex

Konserwator Sprzętu Chłodniczego

Miejsce zatrudnienia
Gdynia, Pomorskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja telefoniczna
Rekrutacja stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Produkcja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska

Ogólnopolska firma dystrybucyjna poszukuje kandydatów na stanowisko Konserwator Sprzętu Chłodniczego

Miejsce pracy: Gdynia,

Zadania na stanowisku:

  • Organizacja magazynu sprzętu chłodniczego i piecza nad powierzonym sprzętem,
  • bieżące wydania i przyjęcia sprzętu,
  • prowadzenie ewidencji,
  • drobne naprawy,
  • zgłaszanie sprzętu niesprawnego i odpowiednia segregacja sprzętu na magazynie,
Wymagania (oczekiwane)

Zapraszamy, jeśli:

  • znasz zasady działania sprzętu chłodniczego,

Wymagania (mile widziane)

  • posiadasz uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane),
  • posiadasz uprawnienia elektryka (mile widziane).
Korzyści dla kandydata

Możemy Ci zaoferować:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie +premia,
  • pakiet socjalny,
  • wsparcie w procesie adaptacji oraz przyjazną atmosferę,
  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej,
  • dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • możliwość przystąpienia do PPE.

Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, do którego zostaniesz przekierowany po kliknięciu „aplikuj”, przed przekazaniem danych osobowych.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj