Brembo Poland Sp. z o.o.

Asystentka Dyrektora Generalnego

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Częstochowa, Śląskie, Polska
Kategorie:
Administracja biurowa
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura (m.in. obieg dokumentów, rejestr umów),
  • Kompleksowa organizacja i obsługa spotkań biznesowych, wizyt klientów,
  • Wsparcie w organizacji eventów oraz wspieranie innych działań podejmowanych na terenie firmy,
  • Przygotowanie prezentacji i wystąpień,
  • Prowadzenia kalendarza oraz organizacja spotkań Dyrektora Generalnego,
  • Tłumaczenie podczas spotkań biznesowych, eventów,
  • Organizacja wyjazdów służbowych (w tym rezerwowanie hoteli, biletów lotniczych),
  • Dbanie o wizerunek firmy, a w szczególności w salach konferencyjnych oraz przestrzeniach wspólnych.
Wymagania (oczekiwane)
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Wysoka kultura osobista, zdolności interpersonalne,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub języka włoskiego,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • napoje
  • firmowa drużyna sportowa
  • paczki świąteczne
  • prywatna opieka medyczna
  • preferencyjne pożyczki
  • dofinansowanie nauki języków
  • Pracę w zgranym zespole ekspertów.
  • ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia oraz kursy językowe,
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • parking dla pracowników
  • Stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych oraz pakiet benefitów,

Każdy fan motoryzacji zapytany o najlepsze systemy hamulcowe bez chwili zastanowienia odpowiada: Brembo!

Teraz możesz stać się częścią naszej firmy, niekwestionowanej legendy motoryzacji. Działamy w branży automotive od 60 lat zajmując pozycję światowego lidera, który wyznacza kierunek rozwoju technologii bezpiecznego hamowania.