Grupa Media Expert

Specjalista ds. rekrutacji i Administracji

Miejsce zatrudnienia
ul. Zakładowa, Łódź, Łódzkie, Polska
ul. Jędrzejowska, Łódź, Łódzkie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja stacjonarna
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik biurowy
Kategorie:
Administracja biurowa
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska

Jesteśmy Expertem, Media Expertem!

Rządzimy na rynku elektro w Polsce! Ale to nie koniec naszych planów, dlatego szukamy

Specjalisty ds. Rekrutacji i Administracji

Miejsce pracy:  ul. Zakładowa 90/92 oraz ul. Jędrzejowska 45a

Twój zakres obowiązków:

Monitorowanie i analizowanie czasu pracy Pracowników Tymczasowych
Weryfikacja kosztów związanych z zatrudnieniem tymczasowym
Odpowiedzialność za administracyjny proces zatrudnienia – weryfikacja dokumentów osób nowo zatrudnionych oraz przekazanie kompletach dokumentów do działu Kadr
Administrowanie i raportowanie związane z umowami i aneksami pracowników wewnętrznych
Wystawianie skierowań na badania lekarskie – osoby nowo zatrudnienie oraz badania okresowe i kontrolne
Wparcie administracyjne związane z zatrudnianiem obcokrajowców
Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska magazynowe a także wsparcie w rekrutacji na stanowiska średniego i wyższego szczebla
Publikacja ogłoszeń, przeprowadzanie selekcji aplikacji, wywiadów telefonicznych oraz spotkań, współpraca z Agencji Pracy Tymczasowej w zakresie zatrudnienia
Tworzenie prezentacji oraz raportów na potrzeby Kadry Zarządzającej

Wymagania (oczekiwane)

Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia, psychologia, administracja
Samodzielności oraz zaangażowania w powierzone zadania
Umiejętności pracy na kilku projektach jednocześnie
Dobrej znajomości programów MS Office, szczególnie MS Excel

Korzyści dla kandydata

umowę o pracę bezpośrednio z Media Expert
stołówkę pracowniczą i obiady z dofinansowaniem (dwie wersje: mięsna i wegetariańska)
bezpłatną kawę i herbatę z automatu
kartę MultiSport z dofinansowaniem
prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem
Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka
ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach
możliwość awansu
pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert „Włącz się”
strefę relaksu

W naszym zespole dobrze odnajdzie się osoba, która chce rozwijać się zarówno w obszarze administracyjnego procesu zatrudnienia oraz rekrutacji. Szukamy osób kreatywnych, lubiących pracę w zmieniającym się otoczeniu.

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?