Model Opakowania

Automatyk Elektromechanik

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

ul. Szwajcarska 1, Biłgoraj (powiat biłgorajski), Lubelskie, Polska
Kategorie:
Budowa / remonty
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Działania prewencyjne, wykonywanie planowych przeglądów i konserwacji maszyn
  • Usuwanie awarii
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn
  • Udział w projektach związanych z modernizacją parku maszynowego i infrastruktury
Wymagania (oczekiwane)
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Znajomość obsługi komputera
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Samodzielność z wysokim zaangażowaniem w pracy
  • Praktyczna znajomość układów sterowania, napędów elektrycznych i pneumatyki
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
Wymagania (mile widziane)
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Korzyści dla kandydata
  • paczki świąteczne dla dzieci
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • parking dla pracowników
  • Budowanie doświadczenia związanego z pracą w międzynarodowej firmie.
  • Liczne benefity (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, atrakcyjna premia roczna, świąteczne bonusy dwa razy do roku, dofinansowanie kolonii i zimowisk dla dzieci).
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Pełne szkolenie i wdrożenie w zakres obowiązków.
  • Duże możliwości rozwoju i samorealizacji.
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy, doświadczony zespół specjalistów.
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Model Opakowania Sp. z o.o. istnieje w Polsce od 25 lat, ale nasza historia sięga 1882 roku.

Jesteśmy jednym z liderów w branży producentów opakowań z tektury falistej w Polsce i Europie.

Wytwarzamy opakowania spełniające najsurowsze wymagania rynku, poczynając od tych najprostszych, po najbardziej skomplikowane. Działamy w trzech stale rozwijających się zakładach w Biłgoraju, Czosnowie i Nowej Soli. Obecnie zatrudniamy blisko 900 pracowników. Dołącz do Nas!