Leonardo Hotels

Barman/Barmanka

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Miejsce zatrudnienia
ul. Chmielna 71, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja stacjonarna
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Gastronomia
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wakaty: 2
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Angielski - B1
Opis stanowiska

Przygotowuje i serwuje napoje alkoholowe i bezalkoholowe oraz rekomenduje i wybiera możliwie najlepszą ofertę dla gościa.

Wymagania (oczekiwane)

·               Pozytywne usposobienie i proaktywna postawa

·               Doświadczenie w pracy na stanowisku Barman, mile widziane w hotelu 4* lub 5*

·               Wysoka kultura osobista oraz estetyka pracy

·               Dokładność i dobra organizacja pracy, dbałość o szczegóły

·               Umiejętność podejmowania decyzji i radzenia sobie w sytuacjach stresowych

·               Dyspozycyjność, gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

·               Znajomość języka polskiego i angielskiego umożliwiająca swobodną konwersację

Wymagania (mile widziane)

·               Przygotowywanie koktajli oraz napojów dla gości

·               Dbanie o najwyższą jakość serwisu oraz zadowolenie gości

·               Znajomość procedur i standardów grupowych

·               Pozytywne usposobienie i proaktywna postawa – informowanie gości o ofercie barowej

Korzyści dla kandydata

·               Prywatną opiekę medyczną

·               Posiłki na preferencyjnych warunkach finansowych

·               Zniżki na produkty (nocleg, oferta restauracyjna) Grupy Hotelowej Fattal

·               Szkolenia i programy rozwojowe w naszej Akademii Leonardo

·               Współfinansowanie urlopów – wczasy pod gruszą

·               Paczki świąteczne

·               Program poleceń pracowniczych

Leonardo Hotels jest otwartym na przyszłość, bezpiecznym pracodawcą, poszukującym różnorodnych osobowości! Działamy zgodnie z naszym mottem BE YOURSELF. Konformizm, rygorystyczne przepisy i sztywne zasady są u nas od dawna historią. Dla nas liczy się Twoja osobowość. Nikt nie musi dla nas zakładać maski ani zmieniać - po prostu bądź sobą. W naszym barwnym i nieco zwariowanym zespole - Rodzinie Leonardo - Twoja motywacja, Twoja opinia i Twoje pomysły są zawsze mile widziane. Poszukujemy pracownika na stanowisku Barman/Barmanka w Hotelu NYX.

Przekaż swoją aplikację

Długość wiadomości: /500 znaków.

CV

Dodatkowe pliki (opcjonalne) - (/10)

Przekroczono maksymalną liczbę plików (10) możliwych do wysłania.

Aplikowałeś(aś) już na to stanowisko.
Czy chcesz przesłać ponownie swoją kandydaturę?