Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Bibliotekarz/Starszy Bibliotekarz (Oddział Otwartych Zasobów Nauki)

Miejsce zatrudnienia
ul. Nowoursynowska 159, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Pozostałe oferty pracy
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Kontrola plików elektronicznych wersji artykułów naukowych
  • Dbałość o spójność i kompletność opisów czasopism w systemie OJS
  • Rejestracja i obsługa numerów DOI
  • Wspieranie realizacji Polityki otwartego dostępu do publikacji naukowych i danych badawczych w SGGW
  • Opracowanie metadanych
  • Współpraca z redakcjami czasopism SGGW w zakresie wprowadzenia ich i/lub utrzymania w kluczowych bazach indeksujących (np. Web of Science, Scopus, DOAJ)
  • Tworzenie i aktualizowanie stron internetowych czasopism na platformie czasopism SGGW Open Journal System (OJS)
Wymagania (mile widziane)
  • Znajomość procesów redakcyjnych
  • Umiejętność realizacji zadań pod presją czasu
  • Orientacja w zasadach otwartego publikowania osiągnięć naukowych
  • Znajomość zasad funkcjonowania baz indeksujących czasopisma zwłaszcza WoS i Scopus
  • Minimum 2-letni staż pracy udokumentowany świadectwami pracy
  • Komunikatywność, kultura osobista i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość podstaw naukometrii
  • Znajomość systemu związanego z zarządzaniem dokumentacją (np. EZD)
  • Doświadczenie w pracy z systemem OJS
  • Wykształcenie wyższe
  • Praktyczna znajomość systemu Windows i pakietu MS Office
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy, wyznaczania priorytetów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2
Korzyści dla kandydata
  • Paczki na święta dla dzieci
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w jednej z największych uczelni w kraju
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz ubezpieczenia zdrowotnego
  • Dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych oraz letniego i zimowego wypoczynku dla pracownika i dzieci
  • Zniżki na obiekty sportowe SGGW i dofinansowanie do pakietu sportowego
  • Dodatkową opiekę lekarską w placówce medycznej SGGW
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Bibliotece Głównej SGGW w Oddziale Otwartych Zasobów Nauki
  • Dodatkowe wynagrodzenie w postaci 13-tej pensji i jubileuszy
  • Zniżki na pobyt w ośrodkach szkoleniowo-wypoczynkowych SGGW
  • Pracę w dogodnej lokalizacji w pobliżu metra Ursynów/Stokłosy/Służew

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj