Grupa Gezet

Blacharz samochodowy · ​Pomocnik blacharza

Miejsce zatrudnienia
ul. Stefana Batorego 69a, Zielona Góra, Lubuskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Mechanik / blacharz / lakiernik
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • naprawa elementów nadwozia
  • przygotowanie pojazdu do oględzin
  • kontrola jakości wykonanych prac naprawczych
  • demontaż/montaż elementów pojazdu​
Wymagania (oczekiwane)
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • umiejętności pracy w zespole
  • praktycznej wiedzy w zakresie napraw blacharskich i wymiany uszkodzonych elementów nadwozia pojazdów
  • pracowitości, dokładności, dobrej organizacji pracy i samodzielności w działaniu
  • dbałości o utrzymanie wysokiej jakości wykonywanych prac blacharskich
Korzyści dla kandydata
  • karty MultiSport
  • stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • jednozmianową pracę od poniedziałku do piątku​
  • szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • ubezpieczenie na życie
  • sponsorowane przez pracodawcę ubezpieczenie medyczne
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość zdobycie praktycznego doświadczenia w nowoczesnym warsztacie blacharskim

Grupa Gezet jest siecią autoryzowanych salonów i serwisów samochodowych oraz motocyklowych. W naszym portfolio znajduje się obecnie kilkanaście marek, a swoje salony posiadamy w Gdańsku, Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie i Zielonej Górze. W branży automotive działamy od roku 2002. Od 2011 roku znajdujemy się na prestiżowej liście TOP50 dealerów w Polsce Miesięcznika Dealer. Rozwijamy naszą działalność w zakresie sprzedaży i serwisu samochodów osobowych, dostawczych, użytkowych, motocykli jak również nowoczesnych warsztatów blacharsko-lakierniczych pod nazwą Centrum Likwidacji Szkód Grupy Gezet.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj