Grycan

Brygadzista Zmiany Magazynu

ul. Kwitnącej Wiśni 2, Majdan (powiat otwocki), Mazowieckie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Magazynier
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • planowanie i koordynowanie prac magazynu wyrobów gotowych, magazynu surowców i opakowań, a także obszaru paletyzacji pod potrzeby wydziałów produkcyjnych
  • organizowanie i realizowanie inwentaryzacji zgodnie z procedurą i harmonogramem
  • organizowanie pracy pracowników na zmianie: przydzielanie zadań, monitorowanie oraz rozliczanie z ich realizacji zgodnie z obowiązującymi standardami i zasadami bezpieczeństwa pracy i żywności
  • utrzymywanie porządku oraz dyscypliny pracy w ramach powierzonych zadań.
Wymagania (mile widziane)
  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej)
  • badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • znajomość programu MS Excel w stopniu podstawowym i umiejętność pracy w systemach (znajomość Simple ERP będzie atutem).
  • gotowość do pracy zmianowej (2 zmiany)
  • wiedza z zakresu gospodarki magazynowej
  • uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane wysokiego składowania)
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność koordynowania pracy innych osób
  • posiłki regeneracyjne, Pracowniczy Program Emerytalny, ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport, różnorodne świadczenia socjalne (pożyczki mieszkaniowe, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, bonus świąteczny)
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • program rekomendacji pracowników
  • pracę na 2 zmiany, od poniedziałku do piątku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Lody to nasza pasja! Produkujemy je rzemieślniczymi metodami, według tradycyjnych receptur z wykorzystaniem najlepszych składników. Stworzyliśmy już ponad 100 smaków!

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj