FAKRO

Elektromechanik

Miejsce zatrudnienia
ul. Węgierska, Nowy Sącz, Małopolskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja stacjonarna
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Produkcja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wakaty: 3
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Zadania:

  • uczestniczenie przy wdrażaniu nowych technologii
  • montaż instalacji elektrycznych i zabudowa szaf sterowniczych w budowanych maszynach
  • usuwanie bieżących awarii i usterek
  • przeglądy i konserwacja maszyn i urządzeń
  • rozbudowa infrastruktury technicznej

Wymagania (oczekiwane)

Wymagania:

wykształcenie techniczne o kierunku elektrycznym lub elektromechanicznym
uprawnienia elektrycznych – eksploatacja GR 1 do 1 kV
umiejętność czytania schematów elektrycznych
podstawowa znajomość obsługi smartfona oraz mile widziana podstawowa obsługa komputera
dokładność, umiejętność organizacji pracy i pracy w zespole
mile widziane doświadczenie w pracy jako elektromechanik, elektryk, mechanik
mile widziana znajomość układów sterowania PLC

Korzyści dla kandydata

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w systemie zmianowym
  • szkolenia i możliwość rozwoju
  • kursy językowe
  • dofinansowanie kart sportowych
  • atrakcyjna oferta grupowego ubezpieczenia w PZU
  • dofinansowanie opieki medycznej
  • parking pracowniczy
  • bonusy świąteczne
  • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj
Skontaktuj się z pracodawcą