LeasingTeam Group

Business Development Manager

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
HR
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Analiza rynku pracy, monitorowanie trendów i identyfikowanie najbardziej obiecujących rozwiązań
  • Proaktywna sprzedaż usług HR, takich jak praca tymczasowa, outsourcing pracowników oraz rekrutacja specjalistów, wykorzystując kontakty telefoniczne, mailowe i bezpośrednie.
  • Budowanie pozytywnych relacji z naszymi klientami.
  • Realizacja klarownie określonych planów sprzedażowych.
Wymagania (mile widziane)
  • Samodzielność w działaniu, z naciskiem na osiąganie założonych celów.
  • Umiejętność budowania relacji biznesowych zarówno w kontakcie bezpośrednim, jak i pośrednim.
  • Znajomość i umiejętność wykorzystania technik sprzedażowych.
  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów sprzedażowych w obszarze usług HR w firmie rekrutacyjnej.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1.
  • Konsekwencja, zaangażowanie oraz skupienie na osiągnięciu celu.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B.
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy.
  • Wynagrodzenie składające się z dwóch części: podstawy oraz premii.
  • Wsparcie całego zespołu oraz pracę w przyjaznym środowisku.
  • Możliwość pracy w formie hybrydowej.
  • Onboarding, który przygotuje Cię do codziennej pracy.

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie do naszego zespołu ze względu na rozwój firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj