Od zaraz
Nowe
01.10.2024

Business Development Manager

Grupa Geis

Umowa o pracę:
Wynagrodzenie do ustalenia
Lokalizacja: Stryków (powiat zgierski)
  • Wymagane
  • Pełen etat
  • Praca mobilna

Opis

  • Realizacja budżetu sprzedaży
  • Współtworzenie polityki sprzedażowej oraz standardów obsługi dla kluczowych klientów firmy
  • Rozwój produktów oferowanych przez Grupę Geis
  • Na tym stanowisku będziesz odpowiadał/a za pozyskiwanie dla firmy kluczowych klientów, ich skuteczne wdrożenie, a także opiekę w okresie stabilizacji i rozwoju współpracy
  • Optymalizowanie rozwiązań dedykowanych klientom
  • Podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży
  • Pozostałe zadania:
  • Współpraca przy projektach międzynarodowych (nie tylko sprzedażowych ale także wewnątrz grupy)
  • Reprezentowanie firmy na spotkaniach z klientami oraz wydarzeniach branżowych

Mile widziane

  • Znasz i korzystasz ze skutecznych technik poszukiwania klientów oraz docierania do decydentów
  • Kilkuletnie doświadczenie sprzedażowe będzie dodatkowym atutem
  • Wykazujesz się umiejętnością budowania i utrzymywania długofalowych relacji z Kontrahentami
  • Ponadto:
  • Potrafisz kreować rozwiązania i dostosować je do potrzeb klientów
  • Charakteryzujesz się wysokim poziomem zdolności komunikacyjnych
  • Jesteś pasjonatem sprzedaży- hunterem, którego motywują osiągane wyniki sprzedażowe
  • Posiadasz doświadczenie w złożonych negocjacjach odbywających się na najwyższych poziomach decyzyjnych
  • Posiadasz umiejętności analityczne (oczekiwane sprawne korzystanie z narzędzia Excel)
  • Jesteś gotowy/a do podróży służbowych (także zagranicznych)
  • Jesteś nastawiony na działanie i konsekwentnie dążysz do obranego celu
  • Znasz język angielski na poziomie min. B1, znajomość języka branżowego będzie dodatkowym atutem
  • Warunkiem koniecznym jest gruntowna znajomość jednej ze wskazanych branż, jej zasad, umiejętność dotarcia do decydentów oraz oczekiwana gotowość do zmiany branży
  • Szukasz ciekawej zmiany zawodowej oraz wyzwań w miejscu, które daje przestrzeń do działania
  • Możesz pochwalić się potwierdzonymi sukcesami w jednym z poniższych obszarów: Transport Spedycja Logistyka (warunkiem koniecznym jest doświadczenie w aktywnej sprzedaży i współpracy z klientami najwyższych segmentów) lub Home&Garden, DIY, meble, technology, Retail, FMCG (w zakresie dry food lub nonfood)

Benefity

  • kawa / herbata
  • Korzystny (prosty i przejrzysty) system premiowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Zaplecze silnej, międzynarodowej firmy
  • dofinansowanie nauki języków
  • Programy sportowe
  • Udział w szkoleniach
  • pikniki rodzinne
  • Samochód służbowy również do celów prywatnych, laptop, telefon komórkowy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • Dofinansowanie do wyprawki szkolnej
  • wyprawka szkolna
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę umożliwiającą rozwój zawodowy
  • Świadczenia świąteczne
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • inicjatywy dobroczynne
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej (szczegółowo zaplanowany onboarding)
  • parking dla pracowników

Aplikujesz na:

Grupa Geis Business Development Manager

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.

Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl.