PGP HUB Sp. z o.o.

Communications Planner

Miejsce zatrudnienia
ul. Domaniewska 42, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Marketing / PR / media
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Monitorowaniem i rozliczaniem przebiegu kampanii
  • Przygotowywaniem pełnych prezentacji analiz konkurencji
  • Planowaniem i zakupem kampanii reklamowych w mediach online oraz offline dla klientów
  • Przeprowadzaniem analiz i tworzeniem raportów
  • Analizą grup celowych, trendów rynkowych
  • Współpracą z agencją reklamową oraz partnerami mediowymi
  • Ewaluacją ofert mediowych
  • Udziałem w tworzeniu strategii mediowych
Wymagania (mile widziane)
  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Lubisz liczyć i analizować dane a Excel nie ma przed Tobą tajemnic
  • Masz doświadczenie w zakresie planowania i zakupu kampanii digital
  • Posiadasz doświadczenie w pracy w domu mediowym
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z klientem
  • Posiadasz ogólną wiedzę o wszystkich kanałach digitalowych i trendach w obszarze komunikacji w Internecie
  • Doświadczenie w zakresie tworzenia strategii mediowych
  • Znajomość mediów offline (TV, radio, ooh) będzie dodatkowym atutem
Korzyści dla kandydata
  • Dużą elastyczność pracy (pracujemy w modelu hybrydowym)
  • brak dress code’u
  • możliwość pracy zdalnej
  • Work Your World - możliwość pracy z dowolnego miejsca na świecie przez 6 tygodni w roku oraz dostęp do wewnętrznej platformy Home Swap Home
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, platforma benefitowa Nais, dostęp do platformy do nauki języków obcych, dostęp do międzynarodowej platformy szkoleniowej Marcel, itd.)
  • preferencyjne pożyczki
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • prywatna opieka medyczna
  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych
  • inicjatywy dobroczynne
  • Przyjazną, swobodną atmosferę pracy w zgranym zespole, pełnym pozytywnej energii
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
Jesteśmy Zenith – agencja mediowa z ROI w DNA. Nieustannie szukamy nowych rozwiązań, łączymy dane, najnowsze technologie i najlepszych na rynku specjalistów, tak aby istotnie przyczyniać się do wzrostu biznesu naszych Klientów. Zespół Zenith w Polsce tworzy 170 specjalistów z zakresu komunikacji i planowania mediów, content i performance marketingu, analityki i danych. W naszym portfolio znajduje się ponad 60 czołowych globalnych i polskich Klientów, do największych z nich należą Kompania Piwowarska, Pepsico, AmRest, Electrolux, Credit Agricole, Rossmann, Haleon, Disney, Zott, Essity, OBI, Euro Net, Lotte Wedel, Torf Corporation, Coty. Jesteśmy na 2 miejscu w rankingu „Overall Activity Volume 2022” opublikowanym przez RECMA w lipcu 2023 roku, ze wzrostem biznesu o ponad 29% (za ostatnie 3 lata na poziomie aż 74,6%) i udziałem w rynku na poziomie 8,6%. Regularnie zdobywamy wyróżnienia i nagrody za efektywność i kreatywność prowadzonych kampanii. W 2023 roku otrzymaliśmy Nagrodę Główną i tytuł "Grupy Mediowej Roku" magazynu Media & Marketing Polska. W 2024 roku zostaliśmy uhonorowani Nagrodą Główną w Rankingu Press Panorama Reklamy oraz tytułem "Sukces Roku".

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj